INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:24 | sobota | 03.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

LEWACTWO JEST JAK OŁÓW

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

3 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

A o co chodzi z ołowiem? Istnieje teoria, że na degrengoladę starożytnych Rzymian miał wpływ postęp technologiczny, czyli rezygnacja z drewnianych rur w akweduktach i zastąpienie ich rurami ołowianymi. Ołów przenikał do wody, a następnie wraz z nią do organizmów ludzkich, powodując ich degenerację i choroby.

Wymysły współczesnego lewactwa to niebezpieczne szaleństwo. Szaleństwo – bo starają się przedstawić nienormalność jako normę. Niebezpieczeństwo, bo mogą doprowadzić do zagłady naszej europejskiej cywilizacji.

- reklama -

Kilka dni temu przeczytałem dowcip z gatunku tych, które wydają się niebezpiecznie prawdziwe. Dlaczego według ideologów gender jest kilkadziesiąt płci, natomiast medycyna ma tylko dwie specjalizacje związane z płcią pacjentów (ginekolog i androlog)? Bo dla pozostałych kilkudziesięciu płci wystarczy jedna wspólna specjalizacja: psychiatra!

Fot. Pexels

Promowanie ostentacyjnej, wyuzdanej sodomii, egoistycznego trybu życia: bez rodziny i bez dzieci, destrukcja tejże rodziny – to wszystko może doprowadzić do końca społeczeństwa, które słabe nie będzie potrafiło bronić ani siebie, ani swoich wartości. Na dodatek jego istnienie będzie zagrożone także na tym najbardziej podstawowym, biologicznym poziomie. Po prostu białe społeczeństwa Europy będą wymierać, nie zapewniwszy sobie zastępowalności pokoleń.

Na kontynencie europejskim upadały już wielkie cywilizacje starożytności. Do upadku Rzymu przyczyniły się – według historyków i naukowców – trzy sprawy: niewieścienie mężczyzn, rozwiązłość seksualna oraz… ołów. Dwie pierwsze sprawy obserwujemy współcześnie. A o co chodzi z ołowiem? Istnieje teoria, że na degrengoladę starożytnych Rzymian miał wpływ postęp technologiczny, czyli rezygnacja z drewnianych rur w akweduktach i zastąpienie ich rurami ołowianymi. Ołów przenikał do wody, a następnie wraz z nią do organizmów ludzkich, powodując ich degenerację i choroby.

- reklama -

Może dzisiaj także coś jest na rzeczy? Przecież od czasu  broni palnej bez przerwy strzelamy po polach i nad rzekami – w czasie wojen i polowań, a kule wpadają do ziemi i wody. Ile już setkami ton ołowiu w taki sposób naszpikowaliśmy glebę, na której rosną plony? Dziesięciolecia używania ołowiowej benzyny też „dołożyły” swoje.

Z tym ołowiem to raczej żart. W rzeczywistości współczesne lewackie idee tzw. neomarksizmu kulturowego są znacznie groźniejsze – od ołowiu i ołowicy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Czakoma
22.05.2023 21:01

Kim jest faszystowski sodomita podpisujący się jako Hałaś Marcin? Wygląda na to że to kolejna prawicowa katozjebana onuca wpisująca się w antypolską prokremlowską narrację. Na pohybel wrogom Polski takim jak wy, katofoliarskie PiSdy!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak to jest z ukrainizacją Polski?

Nadal Ukraińcy blokują chrześcijański pochówek leżących w dołach śmierci 200 tys. ofiar ukraińskich mordów. Wciąż nie obejmuje polska edukacja programami...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx