INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:10 | wtorek | 18.06.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

LEWACTWO JEST JAK OŁÓW

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 czerwca

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

A o co chodzi z ołowiem? Istnieje teoria, że na degrengoladę starożytnych Rzymian miał wpływ postęp technologiczny, czyli rezygnacja z drewnianych rur w akweduktach i zastąpienie ich rurami ołowianymi. Ołów przenikał do wody, a następnie wraz z nią do organizmów ludzkich, powodując ich degenerację i choroby.

Wymysły współczesnego lewactwa to niebezpieczne szaleństwo. Szaleństwo – bo starają się przedstawić nienormalność jako normę. Niebezpieczeństwo, bo mogą doprowadzić do zagłady naszej europejskiej cywilizacji.

- reklama -

Kilka dni temu przeczytałem dowcip z gatunku tych, które wydają się niebezpiecznie prawdziwe. Dlaczego według ideologów gender jest kilkadziesiąt płci, natomiast medycyna ma tylko dwie specjalizacje związane z płcią pacjentów (ginekolog i androlog)? Bo dla pozostałych kilkudziesięciu płci wystarczy jedna wspólna specjalizacja: psychiatra!

Fot. Pexels

Promowanie ostentacyjnej, wyuzdanej sodomii, egoistycznego trybu życia: bez rodziny i bez dzieci, destrukcja tejże rodziny – to wszystko może doprowadzić do końca społeczeństwa, które słabe nie będzie potrafiło bronić ani siebie, ani swoich wartości. Na dodatek jego istnienie będzie zagrożone także na tym najbardziej podstawowym, biologicznym poziomie. Po prostu białe społeczeństwa Europy będą wymierać, nie zapewniwszy sobie zastępowalności pokoleń.

Na kontynencie europejskim upadały już wielkie cywilizacje starożytności. Do upadku Rzymu przyczyniły się – według historyków i naukowców – trzy sprawy: niewieścienie mężczyzn, rozwiązłość seksualna oraz… ołów. Dwie pierwsze sprawy obserwujemy współcześnie. A o co chodzi z ołowiem? Istnieje teoria, że na degrengoladę starożytnych Rzymian miał wpływ postęp technologiczny, czyli rezygnacja z drewnianych rur w akweduktach i zastąpienie ich rurami ołowianymi. Ołów przenikał do wody, a następnie wraz z nią do organizmów ludzkich, powodując ich degenerację i choroby.

- reklama -

Może dzisiaj także coś jest na rzeczy? Przecież od czasu  broni palnej bez przerwy strzelamy po polach i nad rzekami – w czasie wojen i polowań, a kule wpadają do ziemi i wody. Ile już setkami ton ołowiu w taki sposób naszpikowaliśmy glebę, na której rosną plony? Dziesięciolecia używania ołowiowej benzyny też „dołożyły” swoje.

Z tym ołowiem to raczej żart. W rzeczywistości współczesne lewackie idee tzw. neomarksizmu kulturowego są znacznie groźniejsze – od ołowiu i ołowicy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
nie ma
18.08.2023 22:43

… mozna leczyć ołowiem stosowali to . niemcy i rosjanie , czy skutecznie . nie wiem .

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Nie dajmy się wciągnąć w tę wojnę!

Wojna wisi w powietrzu i może się okazać, że Polska zostanie w nią zgodnie wepchnięta rękami PO-PiSu. W najnowszej...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx