INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:52 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Holenderska policja odkryła nielegalne więzienie wyposażone w salę tortur

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Policja w Holandii aresztowała wczoraj sześciu mężczyzn podejrzanych o organizowanie porwań i przetrzymywanie zakładników w specjalnie przygotowanych kontenerach. Znajdowała się w nim także specjalnie przygotowana izba tortur, gdzie męczono niepokornych więźniów.

Kontenery zostały wyłożone materiałem dźwiękoszczelnym i folią termoizolacyjną. Do sufitu i do podłogi przymocowano kajdanki. W każdym znajdowały się też kamery, zapewniające kontrolę nad uzyskanym w ten sposób pomieszczeniem.

- reklama -

W jednym z kontenerów, zwanym przez zatrzymanych mężczyzn „pokojem zabiegowym” znajdował się fotel dentystyczny z paskami do przymocowywania rąk i kajdankami. W tak przygotowanym „pokoju” znaleziono również torby, w których były nożyce do przycinania, do gałęzi, piły do gałęzi, skalpele i bawełniane torby, które można zakładać na głowę.

Siedem tak przygotowanych kontenerów funkcjonariusze znaleźli w magazynie Wouwse Plantage w pobliżu granicy z Belgią. Na terenie magazynu znaleziono także trzy skradzione furgonetki, dwa BMW i broń: siedem pistoletów i chińską odmianę popularnego kałasznikowa.

Policjanci na trop tak nietypowego magazynu wpadli w połowie kwietnia, prowadząc śledztwo w sprawie mężczyzny podejrzanego o handel narkotykami.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x