INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:05 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Największe media Ameryki kłamią? Fox News porównuje amerykańską prasę do instrumentów sowieckiej propagandy

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Główne media Stanów Zjednoczonych zamieniły się w tuby radykalnie lewicowej ideologii. Telewizja Fox News porównuje amerykańską prasę i stacje do instrumentów sowieckiej propagandy.

– 99 procent amerykańskich mediów zamieniło się w – propagandową machinę, której jedynym zadaniem od czterech lat jest kłamstwo – taką opinię o bolszewizacji amerykańskiego rynku medialnego wyraził znany komentator telewizji Fox News.

Sean Hannity doszedł do takiego wniosku, pracując nad książką pt. „Live Free Or Die: America on the Brink” (Życie albo śmierć: Ameryka na skraju), której publikację zaplanowano w najbliższym czasie.

- reklama -

W popularnym tok-show „Życie, Wolność i Lewin” Hannity powiedział: – 99 proc. mediów to propagandowe skrzydło, wszystkiego, co w USA radykalne, ekstremistyczne, demokratyczne i socjalistyczne.

Komentator ostrzegł, że w przypadku zwycięstwa Joe Bidena nad Donaldem Trumpem w wyborach prezydenckich USA znajdą się na skraju przepaści. W związku z tym oskarżył czołowe tytuły prasowe i telewizje o czteroletnie uprawianie propagandy i kłamstwa.

– Nasz kraj stał się wielki, bo powstał na judeo-chrześcijańskim fundamencie. Amerykanie są ludźmi uczciwymi, bo dzięki wolności stają się lepsi – powiedział Hanning. – Tymczasem na wzór sowiecki media przekształciły się w sprzedajne narzędzia propagandy – dodał.

- reklama -

– Forsują socjalizm, radykalizm i ekstremizm, a zawsze idzie za nimi tyrania – ocenił Hannity. Jego zdaniem za taką sytuację odpowiedzialna jest Partia Demokratyczna, która okłamuje ludzi socjalistycznym programem równości.

– Postaramy się o gwarantowane zatrudnienie w sektorze publicznym, a także o gwarancje płacowe – komentator cytuje program wyborczy Bidena.

– No, cóż wszyscy widzimy na ulicach Minneapolis, Seattle, Nowego Jorku i Chicago, jak działa obiecane państwo – ostrzegł Hannity.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx