INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:08 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Joanna Scheuring-Wielgus: Obiecuję wam, że ta tęczowa flaga jeszcze kiedyś zawiśnie na czubku Sejmu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

W poniedziałek w Toruniu pod pomnikiem Mikołaja Kopernika odbył się protest pod hasłem „Nie damy się zastraszyć” z udziałem poseł Joanny Scheuring-Wielgus. Poseł Lewicy zapowiedział, że w przyszłości tęczowa flaga zawiśnie na budynku Sejmu.

Obiecuję wam, że ta tęczowa flaga jeszcze kiedyś zawiśnie na czubku Sejmu obok flagi biało-czerwonej – powiedziała poseł Scheuring-Wielgus.

- reklama -

Nie jesteście sami. Zobaczcie, ile macie sojuszników i sojuszniczek. Nie bójcie się, nie popełniajcie samobójstw. Jeśli macie problem jest mnóstwo organizacji, które wam pomogą —mówiła posłanka, która zaangażowała się w propagowanie manipulacji aktywistów LGBT .

W Polsce są nie tylko źli ludzie. Jest mnóstwo ludzi, którzy was kochają, szanują i zawsze wyciągną pomocną dłoń —dodała.

Dodała, że LGBT to nie jest temat zastępczy:

- reklama -

To są Prawa Człowieka, o które każdy z Was powinien walczyć. Waszym psim obowiązkiem jest walka o prawa osób, które są dyskryminowane. Trzeba pomóc tym, którzy są odczłowieczani. Ta flaga, którą trzymam w ręku, moja domowa flaga miała okazję być na terenie Sejmu 6 sierpnia. Obiecuję wam, że jeszcze kiedyś zawiśnie na czubku Sejmu obok flagi biało-czerwonej. Obiecuje wam to – zapowiedziała.

Źródło: Facebook

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x