INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:03 | poniedziałek | 20.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Żałosny kabaret Jachiry! Zorganizowała własne polityczne Oscary!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Poseł Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira uwielbia szokować. Szkoda, że nie przekłada się to na ciężką pracę, dla obywateli, ale przynajmniej można się pośmiać.

Po tym jak Amerykańska Akademia Filmowa przyznała najważniejszą nagrodę w kinie, czyli Oscary, poseł Jachira postanowiła przyznać takie nagrody w dziedzinie polityki.

- reklama -

Do wyboru były dwie kategorie: Polska i świat. Wśród wygranych znaleźli się m.in. Joe Biden, Angela Merkel i Donald Tusk.

A oto wyniki Waszego głosowania – Oscar w kategorii polityka: Świat: Joe Biden za odkręcenie tego co napsuł Trump, Angela Merkel. Polska: Donald Tusk za całokształt. Iza Leszczyna za wiedzę ekonomiczną. Michał Szczerba dla najaktywniejszego polityka i za tropienie afer. Radek Sikorski dla najlepszego dyplomaty. Kamila Gasiuk-Pihowicz za walkę o niezawisłe sądownictwo. Jest jeszcze nagroda za debiut. Gratuluję Zwycięzcom, a wszystkim serdecznie dziękuję za udział w zabawie —napisała posłanka.

A oto wyniki Waszego głosowania – Oscar w kategorii polityka: Świat: Joe Biden za odkręcenie tego co napsuł Trump,…

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Poniedziałek, 26 kwietnia 2021

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bitwa o “stację Kremla”

Należący do amerykańskiego koncernu TVN "stacją Kremla"? Wystarczy prześledzić historię powstania stacji, daleką od bajeczki o zdolnych biznesmenach i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx