INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:36 | niedziela | 25.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Żałosny kabaret Jachiry! Zorganizowała własne polityczne Oscary!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Poseł Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira uwielbia szokować. Szkoda, że nie przekłada się to na ciężką pracę, dla obywateli, ale przynajmniej można się pośmiać.

Po tym jak Amerykańska Akademia Filmowa przyznała najważniejszą nagrodę w kinie, czyli Oscary, poseł Jachira postanowiła przyznać takie nagrody w dziedzinie polityki.

- reklama -

Do wyboru były dwie kategorie: Polska i świat. Wśród wygranych znaleźli się m.in. Joe Biden, Angela Merkel i Donald Tusk.

A oto wyniki Waszego głosowania – Oscar w kategorii polityka: Świat: Joe Biden za odkręcenie tego co napsuł Trump, Angela Merkel. Polska: Donald Tusk za całokształt. Iza Leszczyna za wiedzę ekonomiczną. Michał Szczerba dla najaktywniejszego polityka i za tropienie afer. Radek Sikorski dla najlepszego dyplomaty. Kamila Gasiuk-Pihowicz za walkę o niezawisłe sądownictwo. Jest jeszcze nagroda za debiut. Gratuluję Zwycięzcom, a wszystkim serdecznie dziękuję za udział w zabawie —napisała posłanka.

A oto wyniki Waszego głosowania – Oscar w kategorii polityka: Świat: Joe Biden za odkręcenie tego co napsuł Trump,…

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Poniedziałek, 26 kwietnia 2021

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Gawkowski pobił Ryśka Petru

Wicepremier i minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski dołączył właśnie do najwybitniejszych "intelektualistów" tzw. koalicji 13 grudnia. I jednym zdaniem pobił...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx