INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:12 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sikorski szokuje: W Zjednoczonej Prawicy wojna na przecieki i różne szczury jest w najlepsze

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Były minister spraw zagranicznych, a dziś europoseł Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski w niezwykle ostrych słowach skrytykował rząd Zjednoczonej Prawicy.

– Kaczyński już raz zrobił przyspieszone wybory w 2007 roku i przerżnął. Teraz zrobi wiele, aby tego nie powtórzyć – wypalił Sikorski na antenie Radia Zet.

- reklama -

– Ja bym tego nie nazywał porozumieniem programowym, bo tam przecież nie o program się kłócą, tylko o stołki w spółkach Skarbu Państwa, o sprawę UE, no i kto kogo tam na listy wpuści albo nie – dodał były minister, mówiąc o weekendowym spotkaniu liderow koalicji.

– Wojna na przecieki i różne szczury, które sobie panowie podkładają, jest w najlepsze – podkreślił europoseł Platformy Obywatelskiej.

Sikorski mówił także o wyborach prezydenckich w Rzeszowie.

- reklama -

– Zdaje się, że w mateczniku PiS-u słabo im idzie. Zdaje się, że z sondaży wynika, że ich kandydat jest dopiero na trzecim miejscu, no więc mamy podejście: trzeba przełożyć, bo przegramy. Tylko i wyłącznie. Ta władza igra ze zdrowiem Polaków w celach politycznych. Nie wprowadzono stanu klęski epidemiologicznej, stanu nadzwyczajnego, bo priorytetem było przepchanie pana Dudy na prezydenta i teraz mamy to samo – uważa Sikorski.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx