INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:42 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Minister zdrowia na wylocie? Jest wniosek o odwołanie Niedzielskiego!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Lekarze z OZZL złożyli wniosek o odwołanie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Wniosek może zostać poparty przez inne związki zawodowe.

Lekarze z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy złożyli wniosek do premiera Mateusza Morawieckiego, argumentując swoją prośbę postawą Niedzielskiego podczas prowadzenia rozmów i konsultacji dotyczących rządowego projektu ustawy zmieniającej ustawę o płacach minimalnych w podmiotach leczniczych.

- reklama -

Głównym powodem wniosku o odwołanie ministra zdrowia jest jego postawa i zachowanie prezentowane podczas prowadzenia rozmów i konsultacji dotyczących rządowego projektu ustawy zmieniającej ustawę o płacach minimalnych w podmiotach leczniczych. Jeżeli nie rozmawia się z jedynym związkiem zawodowym lekarzy, a związek pielęgniarek się lekceważy, nie można mówić o zakończeniu rozmów z przedstawicielami związków zawodów medycznych – czytamy w komunikacie OZZL.

Wydaje się jednak, że minister zdrowia może być spokojny o posadę. Większość sejmowa nie pozwoli odwołać członka rządu, podobnie jak było w przypadku ubiegłotygodniowych głosowań od odwołaniem czterech ministrów oraz wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bruksela przypomina – zimno konserwuje…

W kultowym  „Misiu” Polakom „serce” przypominało „piechotą zdrowiej”. W Unii Breton przypomina „zimno konserwuje”. Są już nowe zalecenia na jesień...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx