INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:55 | sobota | 03.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Koniec tego eldorado! Będzie płacz. Na kongresie PiS zapadła bardzo ważna decyzja

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

3 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Może ciekawa praca dla kogoś z rodziny w jednej ze spółek Skarbu Państwa? Taka praktyka była w Polsce stosowana przez długie lata przez polityków rządzących krajem. PiS zamierza to zmienić. Przynajmniej u siebie.

Kongres PiS podjął uchwałę, delegaci postanowili że współmałżonkowie, dzieci, rodzeństwo raz rodzice posłów i senatorów PiS nie mogą zasiadać w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. W punkcie drugim delegaci postanowili, że zakazuje się zatrudniania w SSP członków najbliższej rodziny posłów i senatorów PiS, to jest ich współmałżonków, dzieci, rodzeństwa oraz rodziców – stwierdziła Anita Czerwińska na briefingu prasowym.

- reklama -

Do sprawy odniósł się sam prezes PiS Jarosław Kaczyński:

To jest syndrom tłustych kotów, niechęć do pracy, chęć do walki o stanowiska. I to jest nepotyzm. On nie jest szeroki, ale z tego opozycja korzysta. Ta łyżka jest bardzo mała w stosunku do beczki naszych sukcesów. Ale mam wrażenie, że jest jednak coraz większa. Trzeba jasno powiedzieć – jeśli tego nie zmienimy, to nie mamy żadnych szans, aby wygrać wybory. Obowiązkiem tego kongresu jest załatwić te sprawy – mówił prezes PiS.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx