INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:55 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Po tragicznej katastrofie władze Miami ewakuują kolejne wieżowce!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Kontrola nadzoru budowlanego spowodowana zawaleniem apartamentowca Champlain Towers South wykazała, że również osiedle Crestview Towers w North Miami Beach znajduje się w opłakanym stanie, informuje Associated Press

Agencja ujawnia, że niepokojące sygnały pojawiły się w styczniu tego roku. Apartamentowce już wówczas uznano za niebezpieczne pod względem konstrukcyjnym i pożarowym. Dlatego w piątek władze miejskie podjęły decyzję o przymusowej ewakuacji.

- reklama -

Według AP – Policja otoczyła osiedle kordonem, a funkcjonariusze pukając od drzwi do drzwi informowali mieszkańców o konieczności opuszczenia liczących 49 lat budynków.

– Powiedzieli, że istnieje niebezpieczeństwo dla życia – powiedział agencji mieszkający na 2 kondygnacji Harald Dauphin.

Jak dodał – To niefortunne, ale rozumiem. Wiedząc, co wydarzyło się w Surfside, to zrozumiałe.

- reklama -

AP przekazuje, że są to pierwsze skutki szerokiej kontroli starszych konstrukcji mieszkalnych prowadzonej przez władze Miami po tragicznej katastrofie.

Agencja przekazuje również, że według najnowszych informacji władz dzielnicy Surfside, liczba zaginionych w katastrofie zmniejszyła się ze 145 do 126 osób.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx