INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:28 | niedziela | 21.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Po tragicznej katastrofie władze Miami ewakuują kolejne wieżowce!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Kontrola nadzoru budowlanego spowodowana zawaleniem apartamentowca Champlain Towers South wykazała, że również osiedle Crestview Towers w North Miami Beach znajduje się w opłakanym stanie, informuje Associated Press

Agencja ujawnia, że niepokojące sygnały pojawiły się w styczniu tego roku. Apartamentowce już wówczas uznano za niebezpieczne pod względem konstrukcyjnym i pożarowym. Dlatego w piątek władze miejskie podjęły decyzję o przymusowej ewakuacji.

- reklama -

Według AP – Policja otoczyła osiedle kordonem, a funkcjonariusze pukając od drzwi do drzwi informowali mieszkańców o konieczności opuszczenia liczących 49 lat budynków.

– Powiedzieli, że istnieje niebezpieczeństwo dla życia – powiedział agencji mieszkający na 2 kondygnacji Harald Dauphin.

Jak dodał – To niefortunne, ale rozumiem. Wiedząc, co wydarzyło się w Surfside, to zrozumiałe.

- reklama -

AP przekazuje, że są to pierwsze skutki szerokiej kontroli starszych konstrukcji mieszkalnych prowadzonej przez władze Miami po tragicznej katastrofie.

Agencja przekazuje również, że według najnowszych informacji władz dzielnicy Surfside, liczba zaginionych w katastrofie zmniejszyła się ze 145 do 126 osób.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx