INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:02 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

PILNE! PiS ponownie ma większość w Sejmie! Do klubu wraca skruszony poseł

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Nie długa trwała nieobecność posła Arkadiusza Czartoryskiego w klubie PiS. Blisko po dwóch tygodniach od opuszczenia frakcji wraz z dwójką innych posłów, polityk wraca, zasilając klub i Partię Republikańską Adama Bielana.

Poseł Czartoryski wraca do naszego klubu. Rzeczywiście był on przedmiotem działań, które według mojego częściowego rozeznania, to wszystko, co czyniono w tej sprawie było bezpodstawne. Chociaż nie było tutaj żadnych moich decyzji, to chciałem jako szef partii i wicepremier do spraw bezpieczeństwa przeprosić publicznie pana posła – powiedział Jarosław Kaczyński.

Głos w sprawie zabrał również Adam Bielan:

Cieszę się, że pan poseł Czartoryski nie chciał przejść na drugą stronę, nie chciał brać udziału w tych próbach restauracji ancien régime, czyli powrotu do tego, co było przed rokiem 2015. Cieszę się, że postanowił wrócić do Zjednoczonej Prawicy. Chciałem też powitać pana posła w naszych szeregach, w szeregach Republikanów. Zrobimy wszystko, żeby zapewnić Zjednoczonej Prawicy, rządowi premiera Mateusza Morawieckiego jak najbardziej stabilną większość – powiedział Bielan.

Niebawem jednak może być głośno o pośle Czartoryskim, bowiem polityk jest obiektem zainteresowania CBA i może pojawić się wniosek o uchylenie immunitetu posłowi.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x