INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:09 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Mosbacher krytykuje podejście Tuska: „Sama negacja nie wystarczy”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Była ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, krytykuje podejście byłego premiera Donalda Tuska do polskiej polityki.

W rozmowie z Marcinem Makowskim dla wp.pl, Mosbacher wskazuje, że opozycja jest ważna, ale kierunek obrany przez PO jest zły:

- reklama -

Myślę, że silna i dobrze zarządzana opozycja jest dobra dla każdego państwa. Uważam jednak, że zestawianie przeciwnika politycznego ze złem, z którym należy walczyć, jest oburzające. To niefortunny kierunek – mówi była ambasador.

I mocno krytykuje Tuska za jego podejście:

Jeśli Donald Tusk zaneguje wszystko, co wydarzyło się przez sześć lat w kraju, postąpi kontrskutecznie. Przecież Polska – czy ktoś lubi rząd, czy nie – niesamowicie się przez ten czas rozwinęła. Spada bezrobocie, koronawirus wydaje się być pod kontrolą, powstają nowe miejsca pracy.

- reklama -

Jak wskazuje Mosbacher:

Owszem, jest wiele innych problemów, o których rozmawialiśmy, ale sama negacja nie wystarczy Donaldowi Tuskowi do przejęcia władzy, musi również znaleźć przekaz i program pozytywny. To zadanie dla całej klasy politycznej w Polsce – mówi Amerykanka.

Źródło: wp.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Posłanka zacytowała Biblię. Grożą jej dwa lata więzienia

Posłanka Chrześcijańskiej Partii Demokratycznej może spędzić dwa lata w więzieniu. Powód? Päivi Maria Räsänen zacytowała fragment Pisma Świętego. Co grozi...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x