INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:11 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trump deklaruje: Powstrzymamy lewicę i przywrócimy uczciwe wybory!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Były prezydent Donald Trump w przemówieniu inaugurującym Konserwatywną Konferencję w Dallas, obiecał zabezpieczy granice, powstrzymać lewicę, anulować kulturę poprawności politycznej i przywrócić uczciwe wybory, informuje portal newsmax.com.

– Joe Biden doprowadził nasz kraj na próg ruiny – rozpoczął Trump, dodając – Nawet tutaj, w Teksasie jesteśmy w epicentrum kryzysu granicznego i migracyjnego, jakiego nikt wcześniej nie widział w historii USA.

- reklama -

Według byłego prezydenta – Kryzys graniczny wywołany przez Biden wzmaga bezprecedensową falę przestępczości.

– Rozlew krwi i przemoc w naszych miastach osiąga rozmiary epidemii. W porównaniu z moją kadencją, zabójstwa w Los Angeles wzrosły o 42 proc. w Filadelfii o 37 proc. w Atlancie o 68 proc. i o ponad 500 proc. w Portland – alarmował Trump.

Były prezydent uderzył także w demokratów za ich stanowisko w sprawie posiadania broni, krytycznej teorii rasowej i prawa wyborczego.

- reklama -

– Ciężko pracują nad zniesieniem Pierwszej Poprawki – ocenił Trump.

Ostrzegł – Atak radykalnej lewicy i gigantów IT na wolność słowa jest bezprawny, niekonstytucyjny i całkowicie nieamerykański.

Wezwał swoich sympatyków do obrony wolności każdego obywatela i przyłączania się do pozwu, który w ubiegłym tygodniu złożył przeciwko Facebookowi, Twitterowi i Google.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ksiądz weźmie ślub z ministrantem? Szokująca kampania LGBT oburza wiernych [VIDEO]

Księża promując homoseksualizm i wspierają środowiska LGBT. Skandaliczna kampania wywołała zgorszenie wśród katolików. Niemieccy biskupi nie kryją dumy z udziału...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x