INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:47 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lincz na Kukizie! Pojawiły się obraźliwe bilbordy z wizerunkiem polityka

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Paweł Kukiz wciąż odczuwa skutki i krytykę, która wylała się na niego po tym jak zagłosował „za” nowelizacją ustawy medialnej, słynnej „lex TVN”. W sieci pojawiło się zdjęcie obraźliwego bilbordu, który stanął w Tarnowie.

Na kamienicy przy ul. Bernardyńskiej w Tarnowie, a także w podtarnowskiej Brzozówce ktoś powiesił plakaty z wizerunkiem Pawła Kukiza, a obok umieścił napis w języki angielskim: “Who are you” (tłum. kim jesteś).

- reklama -

Co ciekawe, przesłanie ma drugie dno. Obraźliwe. Bowiem słowo “are” ma tak niewielką czcionkę, że z daleka nie rzuca się w oczy, natomiast wielkie “Who you” kojarzy się jednoznacznie.

Właściciel powierzchni reklamowej nie godził się na ujawnienie danych osoby lub firmy, opłacającej miejsce. Dodał, że nie widzi w bilbordach nic zdrożnego. Warto wskazać, że chodzi o firmę Redruk z Tarnowa. Jej właścicielem jest Piotr Górnikiewicz, który od kilku miesięcy jest działaczem Polski 2050 Szymona Hołowni.

To są te nowe standardy o których mówi Hołownia? Chyba jednak nie…

- reklama -

Źródło: Gazeta Krakowska

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x