INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:09 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szykuje się wielka rekonstrukcja rządu! Odejść ma nawet Jarosław Kaczyński

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Portal Onet.pl powołując się na nieoficjalne źródła, informuje o planowanych zmianach w rządzie Mateusza Morawieckiego. Stanowisko ma stracić m.in. Michał Dworczyk, Grzegorz Puda oraz Jarosław Kaczyński.

Dymisja Michała Dworczyka z funkcji szefa KPRM ma być związana z tzw „aferą mailową”. Minister rolnictwa Grzegorz Puda, ma być słabo oceniany przez premiera, dodatkowo polityk ten nie przekonuje do siebie rolników.

- reklama -

Jarosław Kaczyński ma zrezygnować z funkcji wicepremiera ds. bezpieczeństwa. Lider PiS już dawno miał poinformować współpracowników, że jego misja w rządzie dobiegła końca.

Planowane jest dodatkowo przywrócenie ministerstwa sportu. Według zapowiedzi ministrem ma zostać Anna Krupka, obecnie wiceszefowa resortu kultury, dziedzictwa narodowego i sportu, którym kieruje wicepremier Piotr Gliński.

Źródło: Onet.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy rosyjskiego polityka zeżrą polskie „dinozaury”?  

Andriej Kolesnik z obwodu kaliningradzkiego obejrzał film o dinozaurach i porównał Polskę do Parku Jurajskiego, a Polaków do psów....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx