INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:49 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Prezenterka BBC zmarła z powodu powikłań po szczepionce. Cierpiała straszne katusze

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Prezenterka radiowa BBC Lisa Shaw zmarła z powodu powikłań jakie pojawiły się po przyjęciu szczepionki AstraZeneca. Kobieta miała 44 lata.

Kobieta pierwszą dawkę otrzymała 29 kwietnia. 13 maja, została zabrana karetką do szpitala z powodu silnego bólu głowy.

Shaw cierpiała na zakrzepy krwi w mózgu, które ostatecznie doprowadziły do jej śmierci. Koroner z Newcastle, gdzie mieszkała kobieta, wykazał, że powikłania po przyjęciu szczepionki i stan kobiety były bardzo rzadkie.

Dr John Holmes, który ją leczył, powiedział, że Shaw skarżyła się na „silne przeszywające bóle głowy” na wysokości czoła i za oczami. Przeprowadzono testy i w jej mózgu znaleziono skrzepy krwi.

16 maja bóle głowy u Shaw nasiliły się, a do tego zaczęła mieć trudności z mówieniem. Badania wykazały, że doznała krwotoku w mózgu. Kobietę poddano operacji, jednak nie przyniosła ona odpowiedniego skutku. Prezenterka zmarła 21 maja.

Koroner orzekł, że jej śmierć była spowodowana bardzo rzadką „trombocytopenią wywołaną przez szczepionkę”. Jest to stan prowadzący do obrzęku i krwawienia w rejonie mózgu.

Źródło: DoRzeczy.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x