INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:47 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Brawo Ziemkiewicz! Prawicowy publicysta sprowadza TVN24 na ziemię

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Stacja znana z pokazywania wybiórczej rzeczywistości została zmobilizowana przez znanego prawicowego publicystę Rafała Ziemkiewicza do wyjaśnień dlaczego nie wystarczająco pokazuje to co się dzieje na granicy z Białorusią. I robi wszystko żeby pokazać polski rząd w niekorzystnym świetle nazywając to coś co robi “Całą prawdą, całą dobę”.

Jak słusznie nazwał to ostatnio premier Morawiecki “to nie są wolne media, to są wolne żarty”.

- reklama -

Ziemkiewicz zamieścił w serwisie Twitter wpis, w którym podkreślił, że nie ogląda TVN, ale może się domyślać, że stacja nie poinformowała widzów, iż Litwa i Łotwa, również wprowadziły u siebie stan wyjątkowy na pasie granicznym z Białorusią.

Nie oglądam TVN24 aż tak uważnie, ale z moich obserwacji wynika, że do dziś nie poinformował on swych widzów/wyznawców, iż stan wyjątkowy w pasie przygranicznym – rzekoma propagandowa fanaberia PiS – zarządzono też na Łotwie i Litwie i to z błogosławieństwem Komisji Europejskiej – napisał Rafał Ziemkiewicz.

Stacja TVN najwyraźniej poczuła się mocno urażona. Dlatego odpowiedziano Ziemkiewiczowi, iż takie informacje zostały przekazane:

- reklama -

Rafał Ziemkiewicz niestety, faktycznie nie ogląda Pan uważnie. W wideo zamieszczamy fragmenty anteny TVN24 z kilkunastu godzin przed Pańskim wpisem. Na przyszłość radzimy więcej rzetelności i mniej manipulacji. To samo tyczy się wPolityce – czytamy na Twitterze TVN24 Newsroom.

I dobrze się stało. Być może krytyka doprowadzi do sytuacji w której widzowie TVN będą rzetelniej informowani o wydarzeniach związanych z polską polityką.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x