INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:52 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Presja ma sens! Z Sejmu znika druk ustawy 1449! Dotyczył zwalczania chorób zakaźnych

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Politycy Konfederacji, którzy w środę przed Sejmem zorganizowali manifestację, podczas której protestowano przeciwko segregacji sanitarnej, z radością informują, że presja ma sens, bowiem z Sejmu znika projekt ustawy druk 1449, który był nowelizacją ustawy o zwalczaniu chorób zakaźnych.

Podczas swojego wystąpienia Krzysztof Bosak przekonywał, że presja ma sens.

- reklama -

Ustawa 1449 została zdjęta z porządku obrad. Dlaczego? Bo oni mają to policzone i wiedzą, że mogą im się wyłamać posłowie. A dlaczego mogą się wyłamać? Bo posłowie funkcjonują w społeczeństwie i odbierają sygnały. Sprzeciw społeczeństwa jest bardzo duży. Do nas docierają non stop takie informacje, docierają i do PiS. Trzeba wywierać cały czas presję, cierpliwie i kulturalnie tłumaczyć. Apeluję, żeby tłumaczyć cierpliwie i kulturalnie, nie można przelewać swojej frustracji na osoby, które mają inne zdanie – mówił Bosak.

Bosak dodał, że spotyka wielu posłów PiS, którzy przekonują, że nie podobają im się działania rządu w zakresie walki z pandemią.

Politycy Konfederacji wciąż walczą o przegłosowania w Sejmie własnego projektu ustawy „Stop Segregacji Sanitarnej”, według której powinny zostać zniesione wszystkie obostrzenia covidowe.

- reklama -

Źródło: DoRzeczy.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
karolina
16.09.2021 11:38

rozłożą na małe kawałki dopisane do innych ustaw i artykuł po artykule będzie przechodzić w głosowaniach bez problemu. Zauważymy jak wszystkie puzelki skleją i przedstawią ładny obrazek. Bo już to Terlecki zapowiadał. Będziemy głosować tak byście się nie zorientowali.

Jan
16.09.2021 09:07

nie 1419 tylko 1449. poprawcie.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x