INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:36 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Kolejne zmiany w rządzie! Znane są nazwiska nowych ministrów rolnictwa i klimatu

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Niedawno media obiegła wiadomość o tym, że nowym ministrem sportu zostanie poseł Partii Republikańskiej Kamil Bortniczuk, a jego zastępcą poseł niezrzeszony Łukasz Mejza. Dziś już wiemy, że będą kolejne zmiany w rządzie.

Stanowisko ministra rolnictwa opuści Grzegorz Puda, a jego miejsce zajmie poseł Henryk Kowalczyk, który może objąć również tekę wicepremiera.

Będzie zmiana również na stanowisku ministra klimatu. Miejsce Michała Kurtyki zajmie dotychczasowa sekretarz stanu w tym resorcie Anna Moskwa.

Źródło: wPolityce.pl

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
14.10.2021 16:51

Partia Interesów Syjonistycznych (PIS), wespół z resztą Bandy Czworga, od 30 lat odgrywają rozpisane przez swoich mocodawców scenariusze i rządzą się swoistymi prawami: my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych, a władzą i kasą dzielimy się po pod stołem, dla picu, kopiemy się, ale tylko po kostkach, nie wyżej, ciemny lud to kupi, i zakulisowo, za plecami społeczeństwa przygotowują grunt pod nadejście klasy tzw. szlachty jerozolimskiej (z pozyskanym olbrzymim kapitałem wynikajacym ze zdrady447), którzy, niczym zbawiciele “uratują” ustrojową, prawną, finansową i polityczną sytuację kryzysową, jednocześnie przejmując pełną kontrolę nad Polską (którą nazywają Polin), pozyskując nową przestrzeń życiową (Lebensraum). Nasz Kraj zostanie podzielony i rozdysponowany jako: Generalna Gubernia i Dystrykt Polin. Ja wiem, dziś (jeszcze) wydaje się to niczym scenariusz political-fiction, ale wkrótce wyjdzie szydło z worka (sorry Beata, to nie do ciebie)

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x