INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

10:44 | środa | 08.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Zdrajców mamy dzisiaj podanych na tacy

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Całkiem niedawno pisałem, że jedynym plusem wojny hybrydowej wydanej Polsce, której jednym z elementów jest atak na polsko-białoruską granicę, było uniesienie wielkiej kurtyny, za którą ujrzeliśmy całą armię miejscowych zdrajców i pożytecznych idiotów. Politycy totalnej opozycji, wspierające ich media, „autorytety” i cała zgraja celebrytów ochoczo przyjęli narrację Mińska i Moskwy tym samym dołączając do wrogiej antypolskiej armii.

Każdy nawet średnio rozgarnięty obywatel mógł tych przedstawicieli zdrady narodowej na własne oczy zobaczyć i na własne uczy usłyszeć. Nie przypuszczałem, że już wkrótce dojdzie do jeszcze większej demaskacji tej nowej targowicy. Wszystko przebiło to, co stało się po ogłoszeniu wyroku przez TK, który w oczywisty sposób stwierdził, że Konstytucja RP ma prymat nad prawem unijnym. Ujawniła się cała horda zaprzańców i renegatów gotowych pozbawić Polskę suwerenności. Jak pisał Stefan Żeromski w opowiadaniu „Na probostwie w Wyszkowie”:

– Jak po spuszczeniu wód stawu, ujrzeliśmy obmierzłe rojowisko gadów i płazów.

Opowiedzenie się przez TK za Polską suwerenną rozwścieczyło potężny obóz narodowej zdrady, choć podobne wyroki o wyższości konstytucji nad prawem unijnym wydawały trybunały konstytucyjne wielu państw członkowskich UE. Niemiecki trybunał uczynił to w maju 2020 roku, a w kwietniu bieżącego podobny wyrok wydała francuska Rada Stanu. W czerwcu br. identyczny wyrok wydał rumuński Trybunał Konstytucyjny. W styczniu 2020 roku na wyrok TSUE wypiął się Sąd Najwyższy Hiszpanii. Podobnie stało się we Włoszech i Czechach. W żadnych z tych państw gdzie uznano, że zasada pierwszeństwa prawa wspólnotowego nie może podważać mocy krajowych konstytucji, nie ujawniła się tak potężna jak w Polsce rzesza zdrajców gotowych wyzbyć się suwerenności i oddać się pod panowanie Brukseli, a tak naprawdę Berlina. Okazuje się, że wśród państw członkowskich UE to właśnie nad Wisłą działa najliczniejsza piąta kolumna gotowa do zdrady własnego państwa i narodu. Zdrajców mamy dzisiaj jak na tacy.

Mirosław Kokoszkiewicz

Więcej komentarzy na stronie WarszawskaGazeta.pl

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
15.10.2021 20:59

Niektórzy już chcą śpiewać wrogie hymny eurokołchozowe w Polskim Parlamencie. Oni to mają we krwi. Muszą być podlegli jakimś panom i podlizywać się im. Kiedyś śpiewali międzynarodówkę. Dziś odę do radości. Dla mnie to jeden ch…

Monsignore
16.10.2021 00:34

No cóż… Mamy w Polsce taki klimat, że wyrastają jak grzyby po deszczu.

Demades
18.10.2021 02:38

Zdobyć władzę i rządzić jest marzeniem każdego polityka. Wygrać wybory, to sztuka, ale dalej kierować państwem wymaga to armii kompetentnych urzędników, którzy mają obowiązek służyć swoją pracą aktualnemu pracodawcy.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Solarne problemy Elona Muska

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) wszczęła dochodzenie przeciwko koncernowi Tesla. Zarzuca firmie Elona Muska, że nie powiadomiła...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x