INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:44 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Poszukiwania Jacka Jaworka. Jest nowy wątek w sprawie!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Śledczy sprawdzają kto i kiedy logował się do mediów społecznościowych należących do Jacka Jaworka, mordercy trzech osób we wsi Borowce pod Częstochową.

Media podają, że na kontach w mediach społecznościowych, należących do Jaworka, pojawił się ruch i zmiany. Miesiąc po tragedii na jednym z kont doszło do zmiany zdjęcia profilowego.

Prokuratura zajmuje się sprawą.

Otrzymaliśmy od policji informacje, że ktoś się loguje na profilach Jacka Jaworka w mediach społecznościowych. Mówię o “profilach”, bo jest ich kilka. Sprawdzamy ten ślad – mówi prokurator Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Częstochowie, w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Jaworek jest nieuchwytny od trzech miesięcy. Niedawno media obiegła informacja o nadanej we Francji paczce, która przyszła na adres OSP Borowce i była adresowana na nazwisko Jaworka. Nie wiadomo jaka była jej zawartość i kto był nadawcą.

Źródło: Dziennik Zachodni

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Polska, Litwa i Ukraina apelują o zaostrzenie sankcji wobec Rosji

Prezydenci Polski, Litwy i Ukrainy wezwali społeczność międzynarodową do zdecydowanej reakcji na agresywną politykę Moskwy, informuje gazeta „Ukraińska Prawda”...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x