INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:34 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Andrzej Duda o „ideologi LGBT”: „To też jest neobolszewizm”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Podczas sobotniego wystąpienia w Brzegu, prezydent Andrzej Duda mówi m.in. o tym jak w czasach komunizmu próbowano ideologizować dzieci.

W ocenie prezydenta dzieciom i młodzieży w szkołach “wciskana jest ideologia” LGBT.

- reklama -

To był bolszewizm. To było ideologizowanie dzieci. Dzisiaj też nam i naszym dzieciom próbuje się wciskać ideologię, ale inną. Zupełnie nową, ale to też jest neobolszewizm. Jeżeli w szkole przemyca się ideologię, żeby zmienić punkt widzenia dzieci i ustawić ich patrzenie na świat poprzez ich seksualizację w dziecięcym wieku, coś co jest sprzeczne z najgłębszą logiką dojrzewania człowieka w sposób spokojny i zrównoważony, to to jest ideologia i nic innego – mówił Andrzej Duda.

Jak zaznaczył:

Jak dzisiaj silny jest ten prąd to pokazuje wczorajsza sytuacja, gdy z jednej z polskich telewizji wyrzucono posła, który powiedział, że to jest ideologia. Próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia – dodał prezydent.

- reklama -

Andrzej Duda dodał, że darzy szacunkiem wszystkich ludzi:

Ja darzę wszystkich ludzi szacunkiem, ale nie pozwolę na to, by ideologizowano dzieci. To moja odpowiedzialność za Polskę i za polską młodzież – mówił Andrzej Duda w Brzegu.

Źródło: Polsat News

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydzi chcą mieć w Polsce uzbrojoną ochronę. Zażądajmy tego samego w Izraelu!

Nawet próba normalizacji stosunków polsko-izraelskich została wykorzystana do antypolskiej kampanii. Poszło o wycofanie zgody na ochronę izraelskich wycieczek w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x