INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:28 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Andrzej Duda o „ideologi LGBT”: „To też jest neobolszewizm”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Podczas sobotniego wystąpienia w Brzegu, prezydent Andrzej Duda mówi m.in. o tym jak w czasach komunizmu próbowano ideologizować dzieci.

W ocenie prezydenta dzieciom i młodzieży w szkołach “wciskana jest ideologia” LGBT.

- reklama -

To był bolszewizm. To było ideologizowanie dzieci. Dzisiaj też nam i naszym dzieciom próbuje się wciskać ideologię, ale inną. Zupełnie nową, ale to też jest neobolszewizm. Jeżeli w szkole przemyca się ideologię, żeby zmienić punkt widzenia dzieci i ustawić ich patrzenie na świat poprzez ich seksualizację w dziecięcym wieku, coś co jest sprzeczne z najgłębszą logiką dojrzewania człowieka w sposób spokojny i zrównoważony, to to jest ideologia i nic innego – mówił Andrzej Duda.

Jak zaznaczył:

Jak dzisiaj silny jest ten prąd to pokazuje wczorajsza sytuacja, gdy z jednej z polskich telewizji wyrzucono posła, który powiedział, że to jest ideologia. Próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia – dodał prezydent.

- reklama -

Andrzej Duda dodał, że darzy szacunkiem wszystkich ludzi:

Ja darzę wszystkich ludzi szacunkiem, ale nie pozwolę na to, by ideologizowano dzieci. To moja odpowiedzialność za Polskę i za polską młodzież – mówił Andrzej Duda w Brzegu.

Źródło: Polsat News

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Oj, nie tak panowie, nie tak…

Niemal wszyscy, którzy twierdzą, że prezes powinien odejść, jednocześnie przekonują, że przed odejściem powinien namaścić swojego następcę. Tu jest,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx