INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:11 | niedziela | 02.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prof. Czarnek o swojej wypowiedzi dotyczącej LGBT: Żądam zaprzestania jej zniekształcenia i wyrywania z kontekstu

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Poseł PiS, prof. Przemysław Czarnej w mocnych słowach wypowiedział na antenie Telewizji Polskiej w temacie środowisk LGBT.

Czytajcie więcej: Poseł Przemysław Czarnek: [Homoseksualiści] nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją

- reklama -

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją – wypalił w publicznej telewizji polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Wypowiedź polityka Zjednoczonej Prawicy obiegła większość mediów w Polsce. Dziś pytany o komentarz do swoich słów, poseł PiS prosi, aby nie „zniekształcać” ich znaczenia:

W odpowiedzi na dzisiejszą nagonkę i manipulowanie moją wypowiedzią podkreślam po raz kolejny za Konstytucją RP: Wszyscy bez wyjątku są równi wobec prawa i w godności – stwierdził w poście na platformie Twitter Przemysław Czarnek.

- reklama -

Nie zmienia to faktu, że nie może być najmniejszej zgody i akceptacji dla zachowań demoralizujących, deprawujących na ulicach miast, takich jak na prezentowanym zdjęciu z LA, do którego odnosiłem moją wczorajszą wypowiedź – kontynuował poseł PiS.

Dlatego odcinam się od wszystkich manipulacji dotyczących mojej wypowiedzi i żądam zaprzestania jej zniekształcenia i wyrywania z kontekstu. Jest mi przykro, że w ten sposób celowo przypisuje mi się intencje, których nigdy nie miałem – podsumował były wojewoda lubelski.

Źródło: TVP Info / Twitter

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

ONZ – Organizacja Najzupełniej Zbędna

ONZ co roku kosztuje miliardy dolarów. To, że jest to organizacja zbędna, widać coraz wyraźniej. Ostatnio Rada Bezpieczeństwa ONZ…...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx