INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:00 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prof. Czarnek o swojej wypowiedzi dotyczącej LGBT: Żądam zaprzestania jej zniekształcenia i wyrywania z kontekstu

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Poseł PiS, prof. Przemysław Czarnej w mocnych słowach wypowiedział na antenie Telewizji Polskiej w temacie środowisk LGBT.

Czytajcie więcej: Poseł Przemysław Czarnek: [Homoseksualiści] nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją

- reklama -

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją – wypalił w publicznej telewizji polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Wypowiedź polityka Zjednoczonej Prawicy obiegła większość mediów w Polsce. Dziś pytany o komentarz do swoich słów, poseł PiS prosi, aby nie „zniekształcać” ich znaczenia:

W odpowiedzi na dzisiejszą nagonkę i manipulowanie moją wypowiedzią podkreślam po raz kolejny za Konstytucją RP: Wszyscy bez wyjątku są równi wobec prawa i w godności – stwierdził w poście na platformie Twitter Przemysław Czarnek.

- reklama -

Nie zmienia to faktu, że nie może być najmniejszej zgody i akceptacji dla zachowań demoralizujących, deprawujących na ulicach miast, takich jak na prezentowanym zdjęciu z LA, do którego odnosiłem moją wczorajszą wypowiedź – kontynuował poseł PiS.

Dlatego odcinam się od wszystkich manipulacji dotyczących mojej wypowiedzi i żądam zaprzestania jej zniekształcenia i wyrywania z kontekstu. Jest mi przykro, że w ten sposób celowo przypisuje mi się intencje, których nigdy nie miałem – podsumował były wojewoda lubelski.

Źródło: TVP Info / Twitter

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydzi chcą mieć w Polsce uzbrojoną ochronę. Zażądajmy tego samego w Izraelu!

Nawet próba normalizacji stosunków polsko-izraelskich została wykorzystana do antypolskiej kampanii. Poszło o wycofanie zgody na ochronę izraelskich wycieczek w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x