INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:37 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trzaskowski zapowiada: „Wystąpię do Sejmu o postawienie Antoniego Macierewicza przed Trybunałem Stanu”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski, zapowiedział, iż jeśli zostanie Głową Państwa, złoży do Sejmu wniosek o postawienie byłego szefa MON Antoniego Macierewicza pod Trybunałem Stanu.

Jeśli zostanę prezydentem RP, to zawnioskuję o postawienie A. Macierewicza przed Trybunałem Stanu za osłabienie zdolności obronnych Polski – deklaruje Trzaskowski.

- reklama -

Polityk Koalicji Obywatelskiej odbył spotkanie z „doświadczonymi dowódcami” po którym doszedł do wniosku, iż Antoni Macierewicz jest odpowiedzialny za osłabienie polskiego systemu obrony:

Po analizie, którą prowadzimy, jestem przekonany, że osobą, która przyczyniła się do osłabienia zdolności obronnych naszego państwa, jest Antoni Macierewicz. Chaos, uznaniowość przy podejmowaniu decyzji, czystki polityczne, prześladowania, niestety również chore ambicje, to wszystko doprowadziło sytuacji bez precedensu, a mianowicie do osłabienia naszych zdolności obronny – mówił Trzaskowski podczas konferencji prasowej.

I zapowiedział:

- reklama -

Dlatego zapowiadam, że jeżeli obywatele mi zaufają i zostanę prezydentem RP, to wystąpię do Sejmu o postawienie Antoniego Macierewicza przed Trybunałem Stanu – podkreślił prezydent Warszawy.

Źródło: Polsat News / Twitter

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x