INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:25 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Andrzej Duda zaprosił Roberta Biedronia wraz z mamą do Pałacu Prezydenckiego

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Krytykowany za słowa o LGBT, prezydent RP Andrzej Duda, odpowiedział na apel Roberta Biedronia i zaprosił kandydata Lewicy, wraz z mamą do Pałacu Prezydenckiego.

Panie prezydencie, proszę o spotkanie. Przyjdę z moją mamą. Pan powie mojej mamie, że wychowała kogoś innego niż człowieka, jak to pan powiedział, albo wyjaśnimy sobie tę sprawę – zaapelował w programie „Gość Wiadomości” w TVP kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń.

- reklama -

Warto zaznaczyć, że prezydent Andrzej Duda nigdy takich słów nie wypowiedział, mówił jedynie o „ideologii LGBT”, którą porównał do „bolszewizmu”, jednak mimo to, odpowiedział pozytywnie na apel Biedronia.

Prezydent zaprosił do Pałacu Prezydenckiego wraz z mamą. O sprawie informuje PAP, powołując się na słowa rzecznika prezydenta Błażeja Spychalskiego. Wizyta ma odbyć się w środę o 11:30.

Źródło: TVP Info / PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydzi chcą mieć w Polsce uzbrojoną ochronę. Zażądajmy tego samego w Izraelu!

Nawet próba normalizacji stosunków polsko-izraelskich została wykorzystana do antypolskiej kampanii. Poszło o wycofanie zgody na ochronę izraelskich wycieczek w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x