INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:56 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Michał Szczerba z PO: Uważam, że powinna zostać powtórzona II tura wyborów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

W ocenie posła Koalicji Obywatelskiej Michała Szczerby, należy powtórzyć drugą turę wyborów, bowiem nie była ona uczciwa, wiele osób zostało pozbawionych możliwości głosowania, a kampania była nierówna.

Uważam, że powinna zostać powtórzona II tura wyborów. I zorganizowana w sposób nie budzący wątpliwości. W innym przypadku mandat przyszłego prezydenta może być kwestionowany – mówi poseł KO Michał Szczerba w rozmowie z portalem dziennik.pl.

- reklama -

Zdaniem Szczerby wybory prezydenckie “nie były wolne i uczciwe”.

Władza tysiącom odebrała bierne prawo wyborcze. To złamanie Konstytucji. Protesty dotyczą różnych aspektów. Chodzi m.in. o niedziałającą aplikację MSZ eWybory. Przez jej awarię tysiące obywateli nie mogło się zarejestrować na wybory. Nie dostarczono na czas tysięcy pakietów wyborczych do Polaków głosujących za granicą. Wyglądało to na celowy sabotaż podległych rządowi konsulatów i placówek. Również w kraju były nieprawidłowości z ePUAP, do spisów nie zostało dopisanych tysiące wyborców, co okazało się dopiero 12 lipca, kiedy odmówiono im prawa głosu – ocenia polityk w wywiadzie dla portalu dziennik.pl.

Źródło: Dziennik.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x