INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:15 | wtorek | 06.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujący plan rządu! Antycovidowe kontrole z policją będą wszędzie. Dosłownie WSZĘDZIE, nawet wobec zwykłych obywateli

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

6 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Szokująca zapowiedź kontroli antykoronawirusowych w całej Polsce pojawiła się na antenie Telewizji Republika. Czy teraz każdy urząd, firma, a może osoba prywatna będzie musiała pokazać, jak trzyma się reżimu sanitarnego?

Przeprowadzamy teraz w skali kraju kilka tysięcy kontroli antycovidowych dziennie, a nasze działania wspiera policja – informuje na antenie TV Republika Jan Bondar, rzecznik Głównego Inspektoratu Sanitarnego

- reklama -

Rzecznik wskazuje, że zwiększenia kontroli w całej Polsce zostało wystosowane przez Rządowy Zespół Przeciwdziałania Covid-19.

Rozpoczęły się one w tej skali w chwili, gdy ogłoszono po raz pierwszy nowe zasady bezpieczeństwa dla powiatów ze strefami czerwonymi i żółtymi – wyjaśnia Bondar.

Kontrole z policją

- reklama -

Prowadzimy zatem kontrole wraz z policją. Do naszych zadań bowiem należy sprawdzanie obiektów: zakładów przemysłowych, fryzjerskich, sklepów, teatrów itd., natomiast policja sprawdza pojedyncze osoby, czy noszą maseczki, przestrzegają zasad dystansu – mówi rzecznik GIS.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o kontrolach policji w galeriach handlowych i sklepach. Teraz dochodzą do tego kontrole służb w obecności inspektorów sanitarnych. Przykładem jest Gdańsk, gdzie w jeden weekend przeprowadzono kilkadziesiąt kontroli m.in. w klubach i lokalach usługowych.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx