INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:10 | wtorek | 16.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujący plan rządu! Antycovidowe kontrole z policją będą wszędzie. Dosłownie WSZĘDZIE, nawet wobec zwykłych obywateli

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Szokująca zapowiedź kontroli antykoronawirusowych w całej Polsce pojawiła się na antenie Telewizji Republika. Czy teraz każdy urząd, firma, a może osoba prywatna będzie musiała pokazać, jak trzyma się reżimu sanitarnego?

Przeprowadzamy teraz w skali kraju kilka tysięcy kontroli antycovidowych dziennie, a nasze działania wspiera policja – informuje na antenie TV Republika Jan Bondar, rzecznik Głównego Inspektoratu Sanitarnego

- reklama -

Rzecznik wskazuje, że zwiększenia kontroli w całej Polsce zostało wystosowane przez Rządowy Zespół Przeciwdziałania Covid-19.

Rozpoczęły się one w tej skali w chwili, gdy ogłoszono po raz pierwszy nowe zasady bezpieczeństwa dla powiatów ze strefami czerwonymi i żółtymi – wyjaśnia Bondar.

Kontrole z policją

- reklama -

Prowadzimy zatem kontrole wraz z policją. Do naszych zadań bowiem należy sprawdzanie obiektów: zakładów przemysłowych, fryzjerskich, sklepów, teatrów itd., natomiast policja sprawdza pojedyncze osoby, czy noszą maseczki, przestrzegają zasad dystansu – mówi rzecznik GIS.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o kontrolach policji w galeriach handlowych i sklepach. Teraz dochodzą do tego kontrole służb w obecności inspektorów sanitarnych. Przykładem jest Gdańsk, gdzie w jeden weekend przeprowadzono kilkadziesiąt kontroli m.in. w klubach i lokalach usługowych.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx