INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:41 | sobota | 03.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bezmyślność spowodowała, że powiat został bez karetek

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

3 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Bezmyślność zmniejsza bezpieczeństwo Polaków.

Grupa Ratownictwo Medyczne-Łączy Nas Wspólna Pasja, poinformowała na Facebooku, że powiat Góra w woj. dolnośląskim pozbawiono karetek pogotowia. Żaden zespół nie uda się do pacjentów, ponieważ ratownicy znajdują się na kwarantannie do czasu uzyskania wyników testów.

Pracownicy służby zdrowia znaleźli się w przymusowej izolacji z powodu bezmyślności Polaków. Po raz kolejny osoby wzywające pomocy nie poinformowały przybyłych na pomoc zespołów o objawach koronawirusa.
Aby mieszkańcy nie zostali pozbawieni możliwości ratunku, do powiatu Góra w trybie pilnym ściągnięto posiłki z ościennych rejonów.

- reklama -

Sytuacja w województwie dolnośląskim to kolejny dowód na bezmyślność Polaków, która wpływa na rozwój epidemii. Ratownicy apelują: z powodu ludzkiej głupoty może nas zabraknąć w sytuacji krytycznej dla waszego życia.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!