INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

13:16 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Policyjna kontrola w siłowni Atlantic. Klub odpowiada zgodnie z zapowiedzią

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Krakowska siłownia Atlantic już wcześniej ogłosiła, że nie przyjmuje do wiadomości zakazu działalności, spowodowanego obostrzeniami sanitarnymi w związku z pandemią.

Zgodnie z zapowiedzią, zajęcia fitness stały się elementem “obrzędów” Kościoła Zdrowego Ciała a siłownia została zamieniona na sklep ze sprzętem do ćwiczeń, którego odpłatne testowanie możliwe jest w określonych dniach i godzinach.

- reklama -

Na powyższe zapowiedzi zareagowała krakowska policja i przeprowadziła weekendową kontrolę. Według informacji podanej przez rzecznika małopolskiej policji Sebastiana Glenia, funkcjonariusze skontrolowali klub w sobotę i w niedzielę. Zastali tak w sobotę – kilka, a w niedzielę – kilkanaście ćwiczących osób. “Personel został wylegitymowany, wysłuchaliśmy ich wyjaśnień. Weryfikujemy całą sytuację, zabezpieczyliśmy m.in. dokumenty fiskalne” – powiedział rzecznik dodając, że nie dokonano jeszcze oceny, czy zostały naruszone przepisy.

Sprawę skomentowali też internauci, w większości pozytywnie. Na swoim facebookowym profilu klub zaprasza: “Oświecony Olek i Czcigodna Gosia zapraszają dzisiaj na wyjątkowe wydarzenia religijne. Na squashu natomiast mamy codziennie specjalne zawody sportowe bez udziału publiczności”.

Dyrektor ds. marketingu Atlantic Sports Marta Jamróz wyjaśniła: “Nasz związek wyznaniowy traktujemy jako taki, który nie podejmuje czynności prawnych, a funkcjonuje na zasadzie swobody wyznania, co gwarantuje konstytucja”. Poinformowała też, że chęć przystąpienia do niego, wyraziło już ok. 300 osób.

- reklama -

Źródło: gazetakrakowska.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Stu szesnastu lekarzy czeka kara. Domagali się rzetelnej informacji o szczepionkach na Covid.

Stu szesnastu lekarzy, którzy domagali się rzetelnej debaty na temat szczepień na Covid i apelowali, aby były dobrowolne, ma...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x