INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:02 | sobota | 22.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ziobro idzie na wojnę z Holandią. Chce oskarżyć ten kraj o… oszustwa podatkowe

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Holenderscy deputowani do parlamentu uznali, że w Polsce ciągle dochodzi do łamania praworządności. Ich zdaniem sędziowie w naszym kraju są mianowani z powodów politycznych, Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego działa, mimo że powinna być zamrożona.

Jednym słowem Holendrzy są przekonani, że to, co się dzieje z polskim wymiarem sprawiedliwości, zagraża całej Unii Europejskiej. Dlatego przyjęli uchwała zobowiązującą rząd do złożenia skargi na Polskę do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

- reklama -

Jak podaje radio RMF FM wśród polityków związanych z Solidarną Polską powstał projekt złożenia skargi na Holandię do TSUE ze względu na… oszustwa podatkowe, jakie mają miejsce w tym kraju.

– […] system prawny w Holandii pozwala na kreatywną księgowość i nieuczciwe rozliczenia podatkowe. Na konferencji prasowej [posłowie SP] mają domagać się utworzenia komisji śledczej w sprawie Holandii w Parlamencie Europejskim – donosi RMF FM.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Profesor prawa nazwał PiS „zorganizowaną grupą przestępczą”. Sąd Najwyższy stanął po jego stronie

Prof. Wojciech Sadurski wygrał w Sądzie Najwyższym proces o ochronę dóbr osobistych PiS. Partia pozwała prawnika za nazwanie jej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x