INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:46 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ziobro idzie na wojnę z Holandią. Chce oskarżyć ten kraj o… oszustwa podatkowe

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Holenderscy deputowani do parlamentu uznali, że w Polsce ciągle dochodzi do łamania praworządności. Ich zdaniem sędziowie w naszym kraju są mianowani z powodów politycznych, Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego działa, mimo że powinna być zamrożona.

Jednym słowem Holendrzy są przekonani, że to, co się dzieje z polskim wymiarem sprawiedliwości, zagraża całej Unii Europejskiej. Dlatego przyjęli uchwała zobowiązującą rząd do złożenia skargi na Polskę do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

- reklama -

Jak podaje radio RMF FM wśród polityków związanych z Solidarną Polską powstał projekt złożenia skargi na Holandię do TSUE ze względu na… oszustwa podatkowe, jakie mają miejsce w tym kraju.

– […] system prawny w Holandii pozwala na kreatywną księgowość i nieuczciwe rozliczenia podatkowe. Na konferencji prasowej [posłowie SP] mają domagać się utworzenia komisji śledczej w sprawie Holandii w Parlamencie Europejskim – donosi RMF FM.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx