INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:42 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Piękna stomatolog z zarzutami. Małżonka Sławomira Nowaka ma kłopoty

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Aleksandra Skrzyniarz, potwierdziła w rozmowie z TVP.Info, doniesienia o postawieniu zarzutów Monice N.

Żona Sławomira Nowaka, na początku bieżącego miesiąca, według słów prok Skrzyniarz: “Usłyszała zarzut poświadczenia nieprawdy w dokumencie. Nie przyznała się i odmówiła złożenia wyjaśnień”.

- reklama -

Monika N. jest lekarzem stomatologiem. Od wielu lat prowadzi gabinet dentystyczny w Gdańsku. Przez lokalne media, była N. nazwana jakiś czas temu “boginią w ciele dentystki”.

W czasie trwania tzw. “afery zegarkowej”, dzielnie broniła swojego męża. Pojawiają się sugestie, że przestępstwa, których miała się dopuścić Monika N., wynikają z chęci ukrycia przez nią, korupcyjnych pieniędzy małżonka.

Źródło:TVP.Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx