INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:25 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niedzielski mówi wprost! Oto co będzie z obostrzeniami podczas świąt!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Minister Zdrowia Adam Niedzielski jest zdania, że jeśli nie wyhamuje liczba dziennych zakażeń, kolejne święta możemy spędzić w wyższym rygorze sanitarnym i obostrzeniach.

Jeśli będziemy mieli do czynienia z dużym przyspieszeniem zachorowań, to konsekwencją będą decyzję co do obostrzeń obowiązujących w całym kraju – powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.

- reklama -

Sytuacja wygląda bardzo niepokojąco. Będziemy się bardzo uważnie przyglądali, co będzie dalej. Jeśli będziemy mieli do czynienia z dużym przyspieszeniem zachorowań, to konsekwencją będą decyzję co do obostrzeń obowiązujących w całym kraju – powiedział Niedzielski, dodając, że decyzja odnośnie do kolejnych obostrzeń będzie w środę lub czwartek.

Biorąc pod uwagę naszą tradycję, trudno sobie wyobrażać, by święta odbyły się bez wizyty w kościołach, oczywiście wszystko to musi odbywać się z zachowaniem norm i obostrzeń – stwierdził minister zapytany o zamknięcie kościołów na Święta Wielkanocne.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x