INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:45 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Bielan ostro o Gowinie: To groteskowy dyktator

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Konflikt w porozumieniu wydaje się nie mieć końca. A to przekłada się na stabilność całej Zjednoczonej Prawicy i rządu Mateusza Morawieckiego. „Prawica zjednoczona aż wióry lecą” – nie bez przyczyny pisał ostatnio „Dziennik Gazeta Prawna”.

Jarosław Gowin rozmawiając z „Rzeczpospolitą” kwestionowanie swojego przywództwa w Porozumieniu uznał za „groteskowy pucz”.   

– Konsekwentnie nie wypowiadałem się i nie wypowiadam na temat tego groteskowego puczu. (…) Ci ludzie w szczycie pandemii, gdy powinniśmy koncentrować się na ratowaniu życia, zdrowia i miejsc pracy Polaków – zabawili się w huśtanie rządowym okrętem – powiedział Gowin.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

– Myślę, że o groteskowym puczu może mówić tylko groteskowy dyktator, czyli ktoś, kto z niezrozumiałych dla wszystkich powodów od trzech lat nie organizuje demokratycznych wyborów, w związku z czym nie ma już demokratycznego mandatu do zarządzania partią. Nawet Putin i Łukaszenka, chcąc rządzić dożywotnio, organizują sfałszowane, ale wybory. Jarosław Gowin zaczyna już niedługo 7. rok 3-letniej kadencji – odpowiedział przywódca secesjonistów Adam Bielan.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x