INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:04 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bielan ostro o Gowinie: To groteskowy dyktator

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Konflikt w porozumieniu wydaje się nie mieć końca. A to przekłada się na stabilność całej Zjednoczonej Prawicy i rządu Mateusza Morawieckiego. „Prawica zjednoczona aż wióry lecą” – nie bez przyczyny pisał ostatnio „Dziennik Gazeta Prawna”.

Jarosław Gowin rozmawiając z „Rzeczpospolitą” kwestionowanie swojego przywództwa w Porozumieniu uznał za „groteskowy pucz”.   

- reklama -

– Konsekwentnie nie wypowiadałem się i nie wypowiadam na temat tego groteskowego puczu. (…) Ci ludzie w szczycie pandemii, gdy powinniśmy koncentrować się na ratowaniu życia, zdrowia i miejsc pracy Polaków – zabawili się w huśtanie rządowym okrętem – powiedział Gowin.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

– Myślę, że o groteskowym puczu może mówić tylko groteskowy dyktator, czyli ktoś, kto z niezrozumiałych dla wszystkich powodów od trzech lat nie organizuje demokratycznych wyborów, w związku z czym nie ma już demokratycznego mandatu do zarządzania partią. Nawet Putin i Łukaszenka, chcąc rządzić dożywotnio, organizują sfałszowane, ale wybory. Jarosław Gowin zaczyna już niedługo 7. rok 3-letniej kadencji – odpowiedział przywódca secesjonistów Adam Bielan.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Eurowizja – gorzej niż zwykle

Szkoda Krystiana Ochmana – zaśpiewał pięknie, wyglądał świetnie, miał wygrać dla Polski cały konkurs. Jego występ znikł po wybuchu...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x