INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:50 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szykuje się wielki skandal? Lekarz który stwierdził śmierć Floyda miał „teoretyzować” na temat jego śmierci!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W poniedziałek w Minneapolis odbyła się rozprawa ws. śmierci Georga Floyda, który został w ubiegłym roku uduszony przez policjanta podczas interwencji. Co ciekawe podczas przesłuchań, lekarz stwierdzający zgon Floyda, przyznał, iż teoretyzował na temat śmierci zatrzymanego przez policję człowieka.

Lekarz z izby przyjęć, który stwierdził zgon Floyda, powiedział, że w tamtym czasie teoretyzował, że serce Floyda najprawdopodobniej zatrzymało się z powodu braku tlenu.

- reklama -

Lekarz przyznał, że nie miał ku temu podstaw, a swoją ocenę po prostu zmyślił twierdząc, że to “mogło być prawdopodobne” wbrew temu co zameldowała karetka.

Dr Bradford Langenfeld, który był starszym rezydentem tej nocy w szpitalu Hennepin County Medical Center i próbował reanimować Floyda, zajął stanowisko, gdy prokuratorzy próbowali ustalić, że to kolano policjanta na szyi, doprowadziło do śmierci mężczyzny.

Langenfeld powiedział, że serce Floyda zatrzymało się, zanim przybył do szpitala. Lekarz powiedział również, że nie powiedziano mu o jakichkolwiek próbach reanimacji na miejscu zdarzenia przez osoby postronne lub policję.

- reklama -

W trakcie przesłuchania przez prokuratorów Langenfeld powiedział, że na podstawie posiadanych informacji „bardziej prawdopodobne jest”, że zatrzymanie akcji serca Floyda było spowodowane asfiksją lub niewystarczającą ilością tlenu.

Źródło: AP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

USA i UE nie odłączą Rosji od systemu SWIFT

Jak ujawnił biznesowy dziennik „Handelsblatt”, Waszyngton i Bruksela zrezygnowały z najostrzejszej sankcji finansowej wobec Rosji. Obecnie dyskutują o nałożeniu...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x