INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

05:55 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rząd Morawieckiego nie ma polityki wschodniej? Platforma Obywatelska o zagrożeniach dla Polski

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W sobotę w Warszawie Platforma Obywatelska zaprezentuje swój program „Bezpieczna Polska”. Będzie to pakiet przedstawiający konieczne zmiany w polityce zagranicznej Polski, zwłaszcza w odniesieniu do Europy Wschodniej.

– Stawiamy dziś taką tezę, że rząd Mateusza Morawieckiego nie ma polityki wschodniej – powiedział PAP rzecznik PO Jan Grabiec.

- reklama -

– Dziś wszyscy żyjemy zagrożeniem pandemicznym i walką z wirusem, ale prawda jest taka, że inne zagrożenia dotyczące relacji międzynarodowych nie osłabły, co uświadomiła nam rosyjska operacja wojskowa na wschodzie Ukrainy – dodał.

-Musimy ją szybko odbudować, zarówno jeśli chodzi o relacje ze Stanami Zjednoczonymi i w Unii Europejskiej, jak i przedstawić klarowne zasady polityki wschodniej, bo dzisiaj stawiamy taką tezę, że rząd premiera Morawieckiego nie ma polityki wschodniej – przekonuje Budka.

Prezentacja programu ma się składać z dwóch części. W pierwszej z nich wystąpi Borys Budka, Radosław Sikorski oraz Tomasz Siemoniak. W drugiej zostanie przeprowadzona dyskusja panelowa z udziałem ekspertów od spraw międzynarodowych i wojska.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Afera wokół raportu Ministerstwa Zdrowia. Sanepid zrzuca winę na szpital w Kłodzku

Ministerstwo Zdrowia pokazało raport, w którym wykazano 43 zgony z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim 15 stycznia. Sprawę zaczęli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x