INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:55 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kolejne problemy Bartłomieja M. Tym razem chodzi o wódkę którą sprzedawał

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Bartłomiej M., były asystent Antoniego Macierewicza ma kolejny problemy. Polska Agencja Prasowa informuje o problemach z koncesją na alkohol, który M., miał produkować i sprzedawać bez koncesji.

Do warszawskiego Sądu Rejonowego trafił akt oskarżenia przeciwko Bartłomiejowi M. Śledczy ustalili, że były polityk PiS, sprzedawał alkohol bez zezwolenia, za co grozi mu kara grzywny.

- reklama -

Sprawa została zarejestrowana, obecnie akta sprawy znajdują się u sędziego referenta celem wyznaczenia terminu rozprawy lub posiedzenia – podała Samodzielna Sekcja Prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie.

Według oskarżyciela M. “w okresie od 31 stycznia 2020 roku do 17 września 2020 roku na ogólnodostępnym profilu na portalu twitter.com i stronie internetowej www.misiewiczówka.pl publicznie reklamował wódkę ‘Misiewiczówka’ poprzez zamieszczenie grafiki oraz opisu, w których rozpowszechniał nazwę producenta, znaki towarowe oraz symbole graficzne, służące popularyzowaniu znaków towarowych napoju alkoholowego”.

Ostatni wpis w mediach społecznościowych został opublikowany w listopadzie ubiegłego roku. Strona www.misiewiczowka.pl jest wciąż aktywna, ale sklep internetowy nie funkcjonuje.

- reklama -

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn? Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx