INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:38 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wojskiem w kobiety. Ujawniono skąd został wysłany szokujący mail

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Spore oburzenie w aferze mailowej PiS wywołał mail o użyciu sił wojskowych wobec strajkujących kobiet. Okazuje się, że narracja o spreparowaniu wiadomości zaczyna nie trzymać się kupy.

Od ponad tygodnia trwa burza z mailami rządzących. W sieci pojawiają się co chwila nowe maile, które wyciekły m.in. z konta szefa KPRM Michała Dworczyka.

- reklama -

Gdy jednak na jaw zaczęły wyciekać maile, mówiące o rozważaniu użycia wojska wobec Strajku Kobiet, w polityce i mediach wybuchł skandal. Politycy PiS zaczęli sugerować, że mail jest spreparowany.

Dziennikarze „Komputer Światu” sprawdzili, czy faktycznie mail mógł być spreparowany. Okazało się, że metadane, w tym adresy IP wskazują, że mail mógł zostać wysłany bezpośrednio z Kancelarii Premiera.

„Chociaż co do autentyczności wiadomości, która wyciekła, nie możemy mieć stuprocentowej pewności, to znajdujące się na zrzucie ekranu informacje odzwierciedlają rzeczywisty adres IP – 91.198.194.12. Po sprawdzeniu go w bazie pojawia się trop, prowadzący bezpośrednio do Kancelari Prezesa Rady Ministrów” – wskazują dziennikarze.

- reklama -

Źródło: Komputer Świat

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x