INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:09 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Mocna odpowiedź publicysty popularnego tygodnika! “Frasyniuk to antypolski pies i śmieć”

Czas czytania: 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Maciej Dębski pisze: Kloaczny język to u Frasyniuka nic nowego. To on w 2019 r. darł pysk „Je…ać Pisiora i się nie bać!” i to od niego swoje hasło przyjął tzw. Strajk (anty) Kobiet z lesbijką Martą Lempart na czele. Notabene – też z Wrocławia.

To Frasyniuk podjudzał motłoch do nienawiści wobec PiS i osób popierających to ugrupowanie, będąc najwyraźniej pewnym, że taka mowa nienawiści ujdzie mu bezkarnie. Nie pomylił się zresztą, bo w 2020 r. sąd okręgowy w Warszawie uchylił wyrok skazujący Frasyniuka za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów w czasie kontrmanifestacji smoleńskiej w 2017 r.

Frasyniuk nielegalnie blokował wtedy legalną manifestację, a wyniesiony przez policjantów, podawał im fałszywe dane, kopał ich i znieważał. Po trzech latach, sąd owszem, orzekł, że Frasyniuk złamał prawo, ale szkodliwość jego czynu jest znikoma. Czyż kogoś dziwi, że uznał, że skoro może lżyć policjantów na służbie, może lżyć i żołnierzy? Sąd mu pozwolił, Frasyniuk z pozwolenia korzysta.

Frasyniuk nie jest zresztą jedynym przypadkiem uniewinniania przez sądy lewackiego motłochu. Podobnie było w 2018 r., kiedy Sąd Rejonowy we – co zbieg okoliczności – Wrocławiu, uniewinnił Martę Lempart i Obywateli RP, którzy nielegalnie blokowali legalny Marsz Wielkiej Polski, zorganizowany 11 listopada.

Cały tekst można przeczytać w piątkowym wydaniu tygodnika “Warszawska Gazeta”

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x