INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:06 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Strażak zgwałcił nastoletniego druha w remizie. Przerażające kulisy zbrodni

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W powiecie starogardzkim (woj. pomorskie) doszło do gwałtu, którego na 19-letnim druhu miał dopuścić się 27-letni strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej. Mężczyzna miał grozić nastolatkowi nożem, podać tabletkę gwałtu, następnie wykorzystać seksualnie chłopaka.

Do zdarzenia miało dojść 13 sierpnia, podczas obchodów Dnia Strażaka w miejscowości Kaliska. Będący pod wpływem alkoholu 27-letni strażak, podał 19-letniemu koledze tabletkę gwałtu, wcześniej przymuszając nastolatka do przyjęcia środków grożąc mu nożem.

Następnie strażak miał zaciągnąć ofiarę do toalety na piętrze i zmusić do czynności seksualnej. Gdy chłopak wrócił do domu, dziwnie się zachowywał co wzbudziło zaniepokojenie rodziców, którzy w udali się do remizy. W łazience znaleźli ślady krwi. Wezwali policję.

Prokuratura w Starogardzie Gdańskim prowadzi obecnie postępowanie i bada jakie dokładnie środki zostały podane nastolatkowi.

27-latek został zatrzymany i złożył wyjaśnienia, choć nie przyznał się do winy. Grozi mu do 12-lat pozbawienia wolności.

Źródło: kociewiak.pl / inetria.pl

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
mieszko
10.09.2021 06:18

Czy jest druh Boruch? Nie ma druha…

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x