INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:36 | poniedziałek | 27.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Skandaliczna wypowiedź polityka PO! Grodzki chce pozbawić Polaków szpitali

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Trzeba przyznać, że Campus Polska organizowany przez Rafała Trzaskowskiego, dostarczył nam emocji i ciekawych wypowiedzi, które pokazuje jaki jest sposób myślenia i plan na Polskę polityków Koalicji Obywatelskiej. Właśnie głośno jest o wypowiedzi marszałka senatu Tomasza Grodzkiego, który mówi o…likwidacji szpitali w Polsce.

Grodzki powołując się na przykład Dani, mówi o zmniejszeniu liczby szpitali w Polsce.

- reklama -

16 lat temu były tam 132 szpitale na 5 milionów mieszkańców. Obecnie mają oni 16 szpitali, ale nikt nie stracił pracy – przekonywał marszałek senatu, dodając, że “pacjenci plasują medycynę duńską na trzecim miejscu w świecie”.

W Polsce dziś mamy prawie tysiąc szpitali, ale powinno być około 130 szpitali na 40 milionów mieszkańców – konkludował Grodzki.

Przypominają się na tym momencie słowa byłego już ministra zdrowia, który na nagraniach z restauracji Sowa i Przyjaciele, mówił o potrzebie likwidacji szpitali, bo nie ma pieniędzy na ich działalność.

- reklama -

Czy właśnie to chcą nam zgotować politycy PO?

Źródło: Wp.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Izrael – więzienie za film o Chrystusie

Część izraelskich polityków na serio zamierza zabrać się za „opiłowanie” chrześcijan. Do Knesetu wpłynął projekt ustawy zakazującej każdej publikacji...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx