INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:44 | niedziela | 05.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Skandaliczna wypowiedź polityka PO! Grodzki chce pozbawić Polaków szpitali

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Trzeba przyznać, że Campus Polska organizowany przez Rafała Trzaskowskiego, dostarczył nam emocji i ciekawych wypowiedzi, które pokazuje jaki jest sposób myślenia i plan na Polskę polityków Koalicji Obywatelskiej. Właśnie głośno jest o wypowiedzi marszałka senatu Tomasza Grodzkiego, który mówi o…likwidacji szpitali w Polsce.

Grodzki powołując się na przykład Dani, mówi o zmniejszeniu liczby szpitali w Polsce.

16 lat temu były tam 132 szpitale na 5 milionów mieszkańców. Obecnie mają oni 16 szpitali, ale nikt nie stracił pracy – przekonywał marszałek senatu, dodając, że “pacjenci plasują medycynę duńską na trzecim miejscu w świecie”.

W Polsce dziś mamy prawie tysiąc szpitali, ale powinno być około 130 szpitali na 40 milionów mieszkańców – konkludował Grodzki.

Przypominają się na tym momencie słowa byłego już ministra zdrowia, który na nagraniach z restauracji Sowa i Przyjaciele, mówił o potrzebie likwidacji szpitali, bo nie ma pieniędzy na ich działalność.

Czy właśnie to chcą nam zgotować politycy PO?

Źródło: Wp.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x