INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:35 | czwartek | 07.07.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Donald Tusk organizuje prowokacje? Przez jego pomysłu na ulicach może dojść do zamieszek

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

7 lipca

Gdy umarł król…

7 lipca 1572 r. Ostatni Jagiellon zmarł bezpotomnie w wieku 52 lat. Dla Królestwa była to prawdziwa tragedia. Kto wie, jak potoczyłby się losy Polski,...

Koniecznie przeczytaj

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk organizuje protest na Placu Zamkowym w Warszawie, a pretekstem do tego jest orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które stwierdził prymat polskiej konstytucji nad prawem unijnym.

Protest ma odbyć się w niedzielę o 19.00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Przez jego plan, może dojść do zamieszek. Dlaczego?

- reklama -

Otóż o tej samej porze w tym samym miejscu bo w Archikatedrze Warszawskiej odprawiania będzie, jak co miesiąc, Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej.

Sprawę dosadnie skomentował Krzysztof Wyszkowski:

Niemiecki dywersant organizuje prowokację licząc na atak tłumu na wychodzących z katedry premiera Morawieckiego i wicepremiera Kaczyńskiego. To już wezwanie do fizycznej agresji, do rozlewu krwi! – pisze Wyszkowski.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz Jasiński
08.10.2021 12:49

“Tusk to prawdziwy ewenement. Jedyny premier na świecie który nie dostał żadnego odznaczenia od swojego kraju. a kilkanaście od Niemców.”
Tuska (i jego ludzi) traktuję jak piątą kolumnę służącej Niemcom osoby mającej obowiązek bycia Polakiem. Jak mniejszość niemiecka w Polsce od początku utworzenia II Rzeczypospolitej wspierała wysiłki Niemiec w polityce wymierzonej przeciw państwu polskiemu oraz kwestionowaniu jej granic państwowych, tak samo analogicznie robią stale i wytrwale sługusy Merkel wspierając tzw. partę pruską z np. “wolnym miastem Gdańsk” na ustach, wysiłki światowego lewactwa w obaleniu obecnego rządu i w zniszczeniu polskości w Polsce.
Polskości, czyli normalności, której ONI nienawidzą.

Rodo
09.10.2021 12:10

Bez przesady z tymi “zamieszkami” Założę się , że Tusk obawiając się obicia swojej szczurzej gęby nie wlezie między ludzi, którzy przylezą na to jego wezwanie… Ktoś przyjmie zakład ? A swoją drogą dlaczego ten prowokator nie został jeszcze aresztowany za podżegania do niepokojów społecznych. Przecież nie posiada immunitetu chroniącego bydlaka.

Romek
11.10.2021 12:43

Oppositionsführer Donald chce tworzyć Europäisches Reich ….

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zaczęło się! W Niemczech pierwsza spółdzielnia limituje ciepłą wodę. W Polsce będzie tak samo?

Na naszych oczach spełniają się czarne powieści sinece fiction, mówiące o świecie z racjonowaną żywnością z laboratoriów i dostawami...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx