INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

20:08 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bąkiewicz odpowiada Tuskowi i zapowiada obronę Polski! „Będziemy bronić Polski przed V kolumną”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk organizuje protest na Placu Zamkowym w Warszawie, a pretekstem do tego jest orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które stwierdził prymat polskiej konstytucji nad prawem unijnym.

Protest ma odbyć się w niedzielę o 19.00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Przez jego plan, może dojść do zamieszek. Dlaczego?

- reklama -

Otóż o tej samej porze w tym samym miejscu bo w Archikatedrze Warszawskiej odprawiania będzie, jak co miesiąc, Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej.

Na zapowiedź Donalda Tuska odpowiedział prezes Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz, który zapowiada, że wraz ze Strażą Narodową oraz Rotami Marszu Niepodległości będą walczyć o interesy Polski na arenie międzynarodowej.

Panie Premierze @donaldtusk będziemy tam (@SNarodowa, @RotyMN) i będziemy bronić Polski przed V kolumną, którą formuje Pan z oszukanych i zmanipulowanych Polaków. Niech żyje Polska! – odpowiedział Bąkiewicz.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lekarz żądający prawdy o pandemii uniewinniony w covidowym procesie! 

Przez ostatnie dwa lata lekarza, którzy podważali medialny przekaz o covidzie i domagali się rzetelnej debaty i informowania społeczeństwa...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x