INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:58 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bąkiewicz odpowiada Tuskowi i zapowiada obronę Polski! „Będziemy bronić Polski przed V kolumną”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk organizuje protest na Placu Zamkowym w Warszawie, a pretekstem do tego jest orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które stwierdził prymat polskiej konstytucji nad prawem unijnym.

Protest ma odbyć się w niedzielę o 19.00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Przez jego plan, może dojść do zamieszek. Dlaczego?

- reklama -

Otóż o tej samej porze w tym samym miejscu bo w Archikatedrze Warszawskiej odprawiania będzie, jak co miesiąc, Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej.

Na zapowiedź Donalda Tuska odpowiedział prezes Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz, który zapowiada, że wraz ze Strażą Narodową oraz Rotami Marszu Niepodległości będą walczyć o interesy Polski na arenie międzynarodowej.

Panie Premierze @donaldtusk będziemy tam (@SNarodowa, @RotyMN) i będziemy bronić Polski przed V kolumną, którą formuje Pan z oszukanych i zmanipulowanych Polaków. Niech żyje Polska! – odpowiedział Bąkiewicz.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx