INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:04 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wałęsa wściekły! „To jest bezczelność”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Lech Wałęsa deklaruje, że nie ma ochoty aby sądziła go „piąta kolumna”. Kolejny raz robi z siebie ofiarę, zamiast stanąć w prawdzie i przyznać się do wszystkiego.

We wtorek Główna Komisja Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu potwierdziła, że były prezydent został wezwany do prokuratury w celu złożenia wyjaśnień w śledztwie dot. składania przez niego fałszywych zeznań. Wałęsa jest tym oburzony.

- reklama -

Lech Wałęsa wezwany do prokuratury. Chodzi o składanie fałszywych zeznań. To jest bezczelność – pisze w serwisie Facebook Wałęsa.

I dodaje:

Nie mam szansy na uczciwy osąd. Nie mam ochoty by mnie sądziła piąta kolumna. Wszystkie moje przegrane rozprawy, za tej władzy muszą w normalnych warunkach być powtórzone. Z tych powodów będąc bez szans na uczciwość, nie zamierzam w tym uczestniczyć. Nakazuję mi przepraszać kłamców i oszustów. Nigdy za żadną cenę tego nie uczynię – pisze Wałęsa.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
13.10.2021 15:29

Bolek ty podły oszuście . Oddaj mi moje 100 milionów .

Monsignore
14.10.2021 10:02

Polski laureat pokojowej nagrody Nobla będzie najuczciwiej osądzony po śmierci. Tam zobaczy swoje ziemskie życie w świetle prawdy.

Ostatnio edytowany 2 lat temu przez Monsignore
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx