INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:04 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wałęsa wściekły! „To jest bezczelność”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Lech Wałęsa deklaruje, że nie ma ochoty aby sądziła go „piąta kolumna”. Kolejny raz robi z siebie ofiarę, zamiast stanąć w prawdzie i przyznać się do wszystkiego.

We wtorek Główna Komisja Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu potwierdziła, że były prezydent został wezwany do prokuratury w celu złożenia wyjaśnień w śledztwie dot. składania przez niego fałszywych zeznań. Wałęsa jest tym oburzony.

- reklama -

Lech Wałęsa wezwany do prokuratury. Chodzi o składanie fałszywych zeznań. To jest bezczelność – pisze w serwisie Facebook Wałęsa.

I dodaje:

Nie mam szansy na uczciwy osąd. Nie mam ochoty by mnie sądziła piąta kolumna. Wszystkie moje przegrane rozprawy, za tej władzy muszą w normalnych warunkach być powtórzone. Z tych powodów będąc bez szans na uczciwość, nie zamierzam w tym uczestniczyć. Nakazuję mi przepraszać kłamców i oszustów. Nigdy za żadną cenę tego nie uczynię – pisze Wałęsa.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
13.10.2021 15:29

Bolek ty podły oszuście . Oddaj mi moje 100 milionów .

Monsignore
14.10.2021 10:02

Polski laureat pokojowej nagrody Nobla będzie najuczciwiej osądzony po śmierci. Tam zobaczy swoje ziemskie życie w świetle prawdy.

Ostatnio edytowany 1 rok temu przez Monsignore
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx