INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:35 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Wałęsa wściekły! „To jest bezczelność”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Lech Wałęsa deklaruje, że nie ma ochoty aby sądziła go „piąta kolumna”. Kolejny raz robi z siebie ofiarę, zamiast stanąć w prawdzie i przyznać się do wszystkiego.

We wtorek Główna Komisja Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu potwierdziła, że były prezydent został wezwany do prokuratury w celu złożenia wyjaśnień w śledztwie dot. składania przez niego fałszywych zeznań. Wałęsa jest tym oburzony.

Lech Wałęsa wezwany do prokuratury. Chodzi o składanie fałszywych zeznań. To jest bezczelność – pisze w serwisie Facebook Wałęsa.

I dodaje:

Nie mam szansy na uczciwy osąd. Nie mam ochoty by mnie sądziła piąta kolumna. Wszystkie moje przegrane rozprawy, za tej władzy muszą w normalnych warunkach być powtórzone. Z tych powodów będąc bez szans na uczciwość, nie zamierzam w tym uczestniczyć. Nakazuję mi przepraszać kłamców i oszustów. Nigdy za żadną cenę tego nie uczynię – pisze Wałęsa.

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
13.10.2021 15:29

Bolek ty podły oszuście . Oddaj mi moje 100 milionów .

Monsignore
14.10.2021 10:02

Polski laureat pokojowej nagrody Nobla będzie najuczciwiej osądzony po śmierci. Tam zobaczy swoje ziemskie życie w świetle prawdy.

Ostatnio edytowany 14 dni temu przez Monsignore
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x