INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:00 | czwartek | 29.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

W środę ma być wzrost zakażeń! Niedzielski w porannym wywiadzie został zapytany o obostrzenia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował na antenie TVN24, że w środę liczba nowych zakażeń w Polsce wyniesie 2640. Polityk został zapytany, czy z uwagi na takie wyniki, rząd planuje wprowadzić obostrzenia.

Niedzielski wskazał, że na tę chwilę nie ma planów wprowadzenia ostrych obostrzeń.

- reklama -

Na razie absolutnie nie, ponieważ tak, jak w poprzednich falach, myśleliśmy przede wszystkim o liczbie zakażeń, to w tej chwili przede wszystkim koncentrujemy się na liczbie hospitalizacji i znowu, porównując to z wrześniem poprzedniego roku i październikiem, widzimy bardzo wyraźny efekt szczepień, bo w zeszłym roku mieliśmy o tej porze 5 tysięcy hospitalizacji, a teraz mamy ich w okolicach 2700, więc mamy dwa razy mniej hospitalizacji – poinformował w rozmowie w TVN24.

Źródło: TVN24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
13.10.2021 12:48

Ajatollah Adammah Niedziellus
NA KOLANA DAVIDJANIE, BO OTO WASZE WYZNANIE WIARY. NIE MA INNEJ CHOROBY prócz Davida19, a Dyrektor WHO jest Jego Prorokiem. DAVID AKBAR! (no, teraz możecie wstać z kolan, ale nie na długo!) I pamiętajcie Davidjanie: Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

“Meliniarz” – to będzie nowy pseudonim Trzaskowskiego?

Warszawa ma więc szanse zostać miastem bez samochodów (zakaz wjazdu "emisyjnych" pojazdów), z wąskimi, zakorkowanymi arteriami i bez możliwości...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx