INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:20 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Frasyniuk rozczarowany protestami organizowanymi przez Tuska! „Nie tego się spodziewaliśmy”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Władysław Frasyniuk nie jest zadowolony z niedzielnego protestu zorganizowanego przez Donalda Tuska.

Tusk nam kolejny raz opowiedział, jaka jest sytuacja. Uważam, że nie tego oczekiwaliśmy, przychodząc na demonstrację. Oczekujemy przywódców, oczekujemy planu, takiej mapy drogowej. A co oglądamy na co dzień? – pytał retorycznie w rozmowie z “Gazetą Wyborczą”.

Dalej w rozmowie Frasyniuk dodaje, że ma już dość „coachingu” organizowanego przez polityków PO:

Wydaje mi się, że te tłumy, które przyszły, chcą, żeby politycy z nimi rozmawiali, żeby politycy zaczęli mówić do obywateli, jaką mają ofertę, żeby powiedzieli wokół jakich wartości będziemy się skrzykiwać – stwierdził.

Źródło: Gazeta Wyborcza

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Sami
14.10.2021 07:44

Wokół jakich WARTOŚCI macie się organizować?? To jeszce nie wiesz durniu? Wokół pederastii i aborcji. To są wasze wielkie WARTOŚCI

gru
13.10.2021 20:49

niedługo będzie miesięcznica dla Frasyniuka !!!

Monsignore
14.10.2021 08:50

“Z pustego i Salomon nie naleje” mówi polskie porzekadło, które w tym przypadku trafia w sedno faktu, że platformersi nie mają pomysłu jak zagospodarować niezdecydowanych do głosowania na nich w trakcie następnych wyborów. Kiszą się we własnym sosie nienawiści w stosunku do PiSu i w żaden sposób nie mogą wyjść z tej politycznej opresji jaką sami sobie zgotowali. Tyle tam mądrych ludzi i nie mają pomysłu opracowania konkretnego programu, który spotkałby się z akceptacją Polaków, a przecież PiS nie rozwiązał wszystkich problemów społecznych, jakie trawią Polskę. Skupiają się np. na atakach na ministrów, którzy im się nie podobają z powodu wprowadzanych przez nich reform (vide: Przemysław Czarnek) zamiast zaproponować np. Polakom reformę służby zdrowia, która jest piętą achillesową od dziesięcioleci, a przecież jest to najważniejszy element życia społeczeństwa dotyczący całego narodu. W tej sytuacji na polskiej scenie politycznej zanosi się nadal na marazm i nie ma perspektywy, aby w ciągu najbliższych lat coś się w tej materii zmieniło. Organizowanie spędów ulicznych nie jest odpowiednim sposobem dla uzyskania dla siebie poparcia, bo Polacy już dawno poszli po rozum do głowy i populistyczne hasełka głoszone przez politykierów mają w czterech literach.

ares
16.10.2021 02:04

***** Frsynika

Leszek
18.10.2021 18:06

Pieniędzy niema i nie będzie, to wasze wartości!!!!!! Won złodzieje!!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Polska celem wizowego najazdu Rosjan?

Kryzys dyplomatyczny pomiędzy Waszyngtonem i Moskwą sprawił, że moskiewska ambasada USA zaprzestała wydawania wiz Rosjanom. Decyzją Departamentu Stanu wszyscy...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x