INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:53 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Poseł wzywa do segregacji sanitarnej! „Rząd musi w końcu wprowadzić paszport covidowy”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Poseł Paweł Zalewski chce, aby rząd wprowadził segregację sanitarną na wzór francuski lub włoski.

Rząd musi w końcu wprowadzić paszport covidowy uprawniający do przebywania w miejscach publicznych. Podobnie jak we Włoszech i Francji. Zaniechanie może obciążyć PiS śmiercią tysięcy ludzi – napisał były poseł Platformy Obywatelskiej.

Jak widać politycy związani z PO, bądź Koalicją Obywatelską chcieliby Polaków skazać na przystosowanie się do absurdalnych przepisów, takich jak konieczność okazywania paszportów covidowych podczas wejścia do miejsc publicznych.

We Włoszech dodatkowo paszporty sanitarne należy pokazywać w miejscach pracy.

Czy tego chce dla Polaków poseł Zalewski?

8 KOMENTARZE

8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
14.10.2021 13:24

DOŚĆ PIER…. POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ – NAZYWAJMY WRESZCIE RZECZY PO IMIENIU!!! BLOKOWANIE AMANTADYNY ORAZ BLOKOWANIE NORMALNEGO DOSTĘPU DO USŁUG MEDYCZNYCH TO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. CI, KTÓRZY TO Z PREMEDYTACJĄ CAŁY CZAS FORSUJĄ TO MORDERCY. POBIERANIE COMIESIĘCZNYCH OPŁAT NA NFZ I BRAK USŁUG MEDYCZNYCH TO ZŁODZIEJSTWO. BLOKOWANIE PRAWDY PRZEZ ŁŻEMEDIA TO KOLABORACJA Z SANITARNYM TYRANEM.

Zygmuś
14.10.2021 13:32

NORYMBERGA 2.0 – kolejne nazwisko do zapamiętania.

Sami
14.10.2021 22:35

To teraz wiadomo kto w Polsce realizuje agendę Nowego Porządku

Ostatnio edytowany 13 dni temu przez Sami
Zygmuś
14.10.2021 13:26

PRAWDA NASZYCH CZASÓW: Obozy koncentracyjne nie spadły z nieba. Najpierw zabroniono w Niemczech siadania Żydom na ławkach w parkach, potem zabroniono im chodzenia na basen, następnie zakazano im robić zakupów przed godziną 17:00. Potem była eksterminacja. Czy podobnie będzie w przypadku sanitarnego terroru SanitarSonderkommando (SS) na Distrikt Wolska? Wszystko wskazuje, że tak. PRECZ Z SEGREGACJĄ i TYRANIĄ SANITARNĄ PSYCHOPATYCZNYCH GLOBALISTÓW i ich uległych i płatnych sługusów, a naszych ciemiężycieli !!!

Ostatnio edytowany 14 dni temu przez Zygmuś
Free4man
16.10.2021 11:02

Pan Zalewski chce wprowadzić faszystowskie zwyczaje, zapamiętajmy to nazwisko i nigdy na niego i jego kumpli nie głosujmy! to jest polityczny idiota żyjący na koszt społeczeństwa, zwykły pasożyt…

Zygmuś
14.10.2021 20:54

KOLEJNA ODSŁONA WOJNY POLSKO-POLSKIEJ –
ZOBACZ NA JOUTJUBE: POZWÓL IM MÓWIĆ! Automasakra Marszu Podległości Tuska

Zygmuś
15.10.2021 15:01

DOŚĆ BEZPRAWIA i PRZEŚLADOWAŃ ze STRONY NIERZĄDU i ich POPLECZNIKÓW! ZOBACZ CO SIĘ DZIEJE – MAMY DO CZYNIENIA Z JAWNYMI PRZEŚLADOWANIAMI!
zobaNaJOUTJUBE: PILNE! Lekarze nie chcą pomóc choremu dziecku przez brak $zczepienia matki! G. Braun INTERWENIUJE!

Zygmuś
15.10.2021 19:50

Z prasy plotkarskiej: Z kręgów zbliżonych do Jedynie Słusznego, Prawego i Sprawiedliwego Rządu oraz Ministerstwa Najprawdziwszej Prawdy, dowiadujemy się, że ma zostać powołana Sanitar Sonderkommando Polizei für Gedankenverbrechen (Policja Myślozbrodni). Będzie zajmować się ściganiem, neutralizacją oraz prewencją wobec nieprawomyślnego myślenia obywateli Wolski. A wszystko to dla dobra obywateli District Wolska. Sieg Heil!!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

8
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x