INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:10 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Odtwórca roli Supermana krytykuje wątki LGBT w serii. Od razu wylała się na niego fala hejtu

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Wydawnictwo DC poinformowało, że w nowej serii komiksów o przygodach Supermana, główny bohater będzie biseksualistą i zakocha się w swoim przyjacielu.

Seria „Superman: Son of Kal-El” śledzi losy Jonathana Kenta, syna Clarka Kenta i Lois Lane, który jest nowym ziemskim Supermanem. W serii pojawi się nowy bohater Jay Nakamura, który jest dziennikarzem.

Kent zakocha się w dziennikarzu po tym, jak – według DC – „psychicznie i fizycznie wypali go próba ocalenia każdego, kogo się da”.

Zdaniem aktora Deana Caina, który wcielał się w tytułowego bohatera w serialu „Nowe przygody Supermana”, wątki LGBT w serialu są złe, a twórcy chcą to wykorzystać, żeby odnieść korzyść.

Powiedzieli, że to nowy, śmiały kierunek. A ja uważam, że podczepiają się do panującej mody dla osiągnięcia doraźnych korzyści – stwierdził Dean Cain w telewizji Fox News.

I dodał:

Dlaczego nie każą mu walczyć z niesprawiedliwością, która stworzyła uchodźców, przeciwko deportacji których protestuje? To byłoby odważne, przeczytałbym to. Albo gdyby walczył o prawa kobiet do edukacji i aktywności zawodowej w Afganistanie? – pytał aktor.

Po tych słowach z miejsca pojawiła się krytyka Caina i wypominanie jego konserwatywnych poglądów, oraz poparcia udzielanego Donaldowi Trumpowi.

W USA kolejny raz pokazują, że można mieć tylko jedne, właściwe poglądy. Jak ktoś ma inne, jest krytykowany.

Źródło: Fox News

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Polska celem wizowego najazdu Rosjan?

Kryzys dyplomatyczny pomiędzy Waszyngtonem i Moskwą sprawił, że moskiewska ambasada USA zaprzestała wydawania wiz Rosjanom. Decyzją Departamentu Stanu wszyscy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x