INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:46 | niedziela | 25.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wojewódzki obrywa za swoje skandaliczne słowa! Porównał samochód do osoby z zespołem Downa

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Ostatnio w audycji radiowej na antenie newonce.radio, Jakub Wojewódzki wraz z Piotrem Kędzięrskim gościli Agatę Kuleszę. Gdy aktorka wspomniała, że jej pierwszymi samochodami były Subaru oraz Kangoo, to Wojewódzki rzucił: “To jest auto z zespołem Downa”.

Skandaliczna wypowiedź samozwańczego „króla TVN” spotkała się z falą krytyki. Stacja newonce.radio postanowiła wystosować oficjalne przeprosiny. Sam Wojewódzki jednak nie zdecydował się przeprosić.

- reklama -

To co cyniczne w tej sprawie, to fakt, że rozgłośnia do środy nie widziała sprawy – podkreśla Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole.

To co najbardziej uderzające, to hipokryzja Kuby Wojewódzkiego. Ten sam człowiek, który o samochodzie Agaty Kuleszy mówi, że jest z zespołem Downa, jeszcze kilka miesięcy temu moralizował i uczył tolerancji na temat osób z zespołem Downa.

W ocenie Magdziarza, prezenter nie przeprasza dlatego, żeby ograniczyć zasięgi swojej niefortunnej wypowiedzi, bowiem jest twarzą kilku znanych marek, a tak skandaliczne słowa mogą się wiązać z utratą sporych pieniędzy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Toja
28.10.2021 20:35

Dlaczego Wojewucki nie przeprasza? – Oczywiście, po każdym chamskim wybryku Wojewucki wycisza się medialnie, aby nie stracić profitów z reklam. – Niezmiennie, osoby znane i popularne nie karcą Wojewuckiego, ponieważ poznał ich prywatne życie i małe sekreciki [na różnych rautach] i teraz nie warto go zaczepiać, bo jest kąśliwy, jak osa i mógłby niejedno o nich opowiedzieć. – Agatę Kuleszę kojarzyłem, jako osobowość o wysokiej kulturze. Niestety po wywiadzie, gdzie Wojewucki porównał jej samochód do osób z Zespołem Downa, nie potrafiła publicznie zająć w tej sprawie stanowiska. Żałosne.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Ukraina z Niemcami rządzą polskimi granicami

Ukraina z Komisją Europejską dogaduje się w sprawie... zakazu blokowania w Polsce dróg dojazdowych do granicy, a minister rolnictwa...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx