INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:32 | czwartek | 29.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niedzielski mówi o „eksplozji pandemii”. Będą obostrzenia?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

W ostatnich dniach gwałtownie wzrosła liczba zakażeń koronawirusem w Polsce. Minister zdrowia Adam Niedzielski, mówi o bardzo gwałtownych wzrostach i nie wyklucza, że mogą pojawić się pierwsze mocniejsze obostrzenia.

Przez ostatnie dwa dni mamy do czynienia ze swoistą eksplozją pandemii. Wzrosty mamy z tygodnia na tydzień 85 i ponad 100 proc. czyli to podwojenie wyniku. Jeśli sytuacja się utrzyma, to zaburzy wszystkie prognozy, które przedstawialiśmy – mówi Adam Niedzielski.

- reklama -

Trudna sytuacja może doprowadzić do powrotu obostrzeń, jednak nie tak szybko. Jak ustaliła stacja RMF FM, rządzący na tę chwilę nie planują nic zmieniać.

Jak podkreśla rozgłośnia, “rządowi eksperci zrobili szerokie badania opinii publicznej, z których wynika, że po pierwsze dziś mało kto przestrzega aktualnych koronawirusowych obostrzeń, a po drugie mało kto zaakceptowałby i zastosował się do nowych restrykcji”.

Sytuacja może jednak zmienić się w najbliższych tygodniach.

- reklama -

Źródło: RMF FM

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
23.10.2021 08:03

Z prasy plotkarskiej: Z kręgów zbliżonych do Jedynie Słusznego, Prawego i Sprawiedliwego Rządu oraz Ministerstwa Najmojszej i Najprawdziwszej Prawdy, dowiadujemy się, że na wniosek samego Gruppenfuhrera Adama Sonntäglich-Eichmanna, ma zostać powołana Sanitar Sonderkommando Polizei für Gedankenverbrechen (Policja Myślozbrodni). Będzie zajmować się ściganiem, neutralizacją oraz prewencją wobec nieprawomyślnego myślenia obywateli Wolski wobec Jedynie Słusznej Choroby i metod walki z nią. A wszystko to dla dobra obywateli District Wolska. Co więcej, Herr Prof. Vladimir Gu’t, mikrobiolog, stypendysta m.in. Instytutu Wirusologii I immunologii w Wurzburgu (Bawaria), za swój niezrównany wkład w walce z Anti-SpritzenUntermenschen na forach medialnych został nominowany na stanowisko Naczelnika Narodowych Izolatoriów Prewencyjnych w stopniu Sturmbannfuhrer. Sieg Heil!

Zygmuś
25.10.2021 00:51

DAWIDJAŃSKIE WYZNANIE WIARY

Zygmuś
25.10.2021 14:32

PILNUJMY, ABY NASZE WŁADZE NIE DOPROWADZIŁY DO TAKIEJ SYTUACJI jaka jest u naszego sąsiada.!!!
WPiSZ i CZYTAJ: nczas „Jesteśmy wyrzuceni ze społeczeństwa”. Wstrząsająca relacja z nowej normalności u naszych sąsiadów [VIDEO]

reklama spot_img

Ostatnio dodane

“Meliniarz” – to będzie nowy pseudonim Trzaskowskiego?

Warszawa ma więc szanse zostać miastem bez samochodów (zakaz wjazdu "emisyjnych" pojazdów), z wąskimi, zakorkowanymi arteriami i bez możliwości...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx