INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:30 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Budka bezlitośnie skasowany w Polsat News! Poszło o współpracę z Putinem

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Jeden z liderów Platformy Obywatelskiej Borys Budka, został bezlitośnie potraktowany przez Bogdana Rymanowskiego na antenie Polsat News, gdy użył argumentu dotyczącego współpracy z Putinem.

Wie pan, kto dzisiaj głosuje z PiS-em? Tylko nacjonaliści, ludzie Le Pen, Salviniego i Orbana. Czyli ci wszyscy, którzy na usługach Putina próbują rozsadzić Unię Europejską – powiedział Borys Budka.

Rymanowski odparł na to:

A kto głosuje z Europejską Partią Ludową? Czy w EPL nie ma niemieckiej chadecji, która razem z Władimirem Putinem stworzyła Nord Stream i Nord Stream 2? To oni nie są na usługach Putina, razem z nim robiąc biznes? – pytał.

Na co Budka odpowiedział:

Panie redaktorze, ale bądźmy poważni… Czy pan porównuje Orbana, Salviniego… Salvini nosił koszulkę z Putinem, zachwalał Putina. I z tymi ludźmi Kaczyński chce robić interes.

Prowadzący jednak nie odpuszczał:

Pytanie, co jest ważniejsze, co ma większe konsekwencje? Słowa, poglądy, biznes? Sprawę mamy prostą: rząd niemiecki, rząd kanclerz Merkel, podpisał porozumienie z rządem niemieckim, Władimirem Putinem. Pani kanclerz Merkel nie przeszkadza Władimir Putin, robią biznes z nim. I co, jest wszystko ok? – dopytywał Rymanowski.

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
23.10.2021 11:41

Niepoważny Borys Budka apeluje do poważnego redaktora Rymanowskiego o powagę. No tego bym się po Budce nie spodziewał. Do czego to prowadzi nienawiść wobec innych ludzi? Do pomylenia zmysłów, skoro wrogów Polski uważa za przyjaciół i razem z nimi należy do europejskiej partii ludowej. To przekracza ludzkie pojęcie; tym bardziej, że dotyczy to posła.

ozzzzz
23.10.2021 18:21

“Budka bezlitośnie skasowany w Polsat News!”
“CAI24.pl INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY”
Hehe tak w ogóle nie widać że jesteście przybudówką rządu

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x