INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:08 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kibice nie chcą oglądać TVN? Spadek o 3 mln widzów!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Telewizyjne transmisje z 70. Turnieju Czterech Skoczni oglądało ponad 3 mln mniej widzów. Dlaczego widzowie nie śledzili zawodów na antenie TVN?

Telewizja Publiczna straciła skoki narciarskie na rzecz TVN. Jednak okazuje się, że kibice w tym sezonie nie dokazali… a może nie chcieli oglądać TVN?

- reklama -

Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement w tym sezonie ogólna liczba widzów śledzących telewizyjne transmisje z Turnieju Czterech Skoczni była mniejsza o ponad 3 mln.

„Zawody z 70. Turnieju Czterech Skoczni oglądało średnio 2,91 mln widzów w telewizji (2,01 mln osób w TVN i 891 tys. w Eurosporcie 1. Względem poprzedniej edycji sportowa impreza straciła 3,22 mln widzów” – poinformował serwis Wirtualnemedia.pl.

„Nie tylko TCS. Od początku sezonu jest 40 proc. mniej widzów. Erozja trwa” – zauważył Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport.

- reklama -

Czy wpływ na to mają fatalne wyniki sportowe reprezentantów naszego kraju w bieżącym sezonie?

„Wyniki sportowe to jedno, ale to ma realny wpływ na kontrakty sponsorskie. Poza tym pokazywanie wielkich wydarzeń to know how, którego TVN dopiero się uczy. Widzowie dzisiaj są bardzo wymagający” – ocenił szef TVP Sport.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x